Presunúť na hlavný obsah

Anna Jakab Rakovská prežíva jedno z najšťastnejších období: Hviezda Let's Dance má na konte množstvo úspechov

Slovenské celebrity

Aktuálne jej hviezda vo veľkom žiari v tanečnej súťaži Let's Dance, no aj v obľúbených seriáloch. Herečka Anna Jakab Rakovská je mimoriadne talentovaná a prežíva nádherné obdobie. Ako sa dá zosúladiť pracovný kolotoč s dvomi malými deťmi?

Jedna z najlepších a najkomplexnejších slovenských herečiek svojej generácie: Všetko sa dá, ak nájdete harmóniu a balance 

Krásna, krehká a pôvabná Anna Jakab Rakovská je rozhodne jedna z najlepších a najkomplexnejších slovenských herečiek svojej generácie. Mimoriadne talentovaná, nadaná, s obrovskou dávkou charizmy a odhodlania. Zároveň jej nechýba pokora a autenticita. Anna je vždy sama sebou. Stala sa miláčikom scénaristov, režisérov aj hereckých kolegov a my sa tomu vôbec nedivíme. 

Neprehliadnite: VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová zo zákulisia Let's Dance: Nikdy som netancovala, učila som sa všetko nanovo 

Známa kráska dlho žiarila v obľúbenom seriáli Dunaj, k vašim službám, zahrala si v Oteckoch, stále hviezdi v Nemocnici a všetkých si získala v deviatej sérii šou Let's Dance. 

 

Tanec miluje a naozaj to vidieť. Na parkete je ako ryba vo vode a ľudia aj tento jej prejav milujú. V tanečnej súťaži má množstvo obdivovateľov a všetkých si okamžite získala. Hoci v práci je na roztrhanie, rovnako sa Anne darí aj v súkromí. 

Čítajte tiež: Veľkolepá tanečná show Let's Dance 2024 sa blíži: Spoznáte tanečníkov, porotu a moderátorov v dobových kostýmoch? 

S manželom, hercom Róbertom Jakabom, majú dcérku Agnes a synčeka Ondreja. Teraz sa tak známa herečka pohybuje medzi tanečnými tréningami, javiskom a škôlkou. Mať dve malé deti popri takejto aktívnej práci je naozaj náročné, no Anna to zvláda s prehľadom.

Uvedomuje si, že vo všetkom je dôležité nájsť balance a harmóniu. To je akýsi kľúč k tomu, aby sa nám podarilo dosiahnuť všetko po čom túžime a zároveň sme si mohli užívať každodenné radosti a šťastie.