Presunúť na hlavný obsah

Oslava 1. narodenín malej Ninky: Dominika Navara Cibulková pripravila pre svoju dcérku výnimočnú oslavu

Slovenské celebrity

Bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková pripravila pri príležitosti oslavy 1. narodenín dcérky Ninky výnimočnú oslavu ako vždy, o ktorú sa postarala jej verná eventová agentúra.

Dominika Navara Cibulková sa nikdy netajila tým, že miluje vymýšľať narodeninové oslavy pre svoje ratolesti, ktoré sa vždy nesú v originálnom a veľkolepom duchu. Bývalá tenisová reprezentantka sa o svoje vízie vždy zdôverí eventovej agentúre, ktorá dokonale zhmotní jej predstavy. Oslava prvých narodenín dcérky Ninky bola veľmi nežná, miestami mohla pripomínať až krst, ale nenechajte sa zmiasť, bol to Dominikin zámer. Ako sama prezradila, chcela niečo, čo ešte nevidela.

Čítajte tiež: Dcérka Broni Gregušovej je hotová kópia seriálového Juana Reyesa: Na otca sa neskutočne podobá, s mamou má spoločné toto

Nežná oslava v duchu bielej a krémovej

„Chcem závesy, piesok a sviečky. Nežnú detskú oslavu, ale aby to nevyzeralo ako detská oslava. Chcem niečo, čo som ešte nevidela...“ Znelo zadanie z jej úst agentúre. Priestory Mlynice zahalené do bielej, dlhé závesy, látky, sviečky a piesok. Dress code pre hostí bol jasne stanovený a celý koncept sa niesol v duchu bielej a krémovej. Na stole bolo krásne látkové menu či gigantická torta s množstvom do detailu poukladaných jahôd. Nechýbal ani detský kútik, kde si prišli na svoje tí najmenší. Najdôležitejšou osôbkou bola malá Ninka, ktorá sa za ten rok poriadne zmenila. Práve deti do jedného roka prechádzajú totiž najvýraznejšími zmenami. Nechýbal ani čoskoro štvorročný syn Jakubko a samozrejme, po boku Dominiky, manžel Michal Navara či mama Dominiky. Narodeniny oslávili v kruhu najbližších priateľov.

Dominika mala všetko premyslené do posledného detailu, o čom svedčia aj zábery z oslavy. Fanúšikovia, ktorí ju už za tie roky poznajú vedeli, že príde zase s niečím novým, originálnym. Pôsobivé boli tiež verše, ktoré sa rozpínali na podlahe a vyjadrovali šťastie a lásku, ktorá ich sprevádza počas posledných rokov. 

Dojemné verše k 1. narodeninám Ninky

Na podlahe boli verše venované Ninke, ktoré dojali nejedného návštevníka a vyvolali smršť emócií. 

Oslava dievčatka, 
ktoré doplnilo
náš rodinný 
štvorlístok.
Naplnilo naše srdcia
nežnou a citlivou
láskou, sebe
vlastnou...
Už je to rok, 
čo pre nás robíš 
svet krajším miestom.