Presunúť na hlavný obsah

IT bag, ktorá spôsobila vo svete horúci trend: Tento tvar kabelky bude v nasledujúcich dňoch najviac IN

Móda

Kabelka, ktorá svojím tvarom a dizajnom vyčnieva z radu a púta pozornosť o čosi viac. Vo svete sa už teraz stala doslova IT bag a najbližšiu sezónu je must-have doplnkom.

Tohtoročná sezóna sa bude spájať s novým dizajnom kabeliek, ktorý už ste mohli zachytiť na uliciach z fashion weekov. Kabelka sa ihneď stala „IT bag“ a spôsobila ošiaľ po celom svete.

Čítajte tiež: Najväčším hitom na jar 2024 budú tieto topánky: Parížanky ich milujú už roky, teraz sa dostávajú aj k nám do ulíc

„IT bag“ Le Teckel Bag od Alaïa

Trendy na sezónu jar 2024 jasne ukazujú nový rozmer kabeliek predĺženého strihu. Hlavným spúšťačom bola kabelka Le Teckel Bag od Alaïa pomenovaná podľa plemena psa – jazvečíka. Svojím dizajnom pripomína práve tohto psíka. Po tzv. croissant bags, teda otvára novú éru trendov v kabelkách, ktoré sme už mohli vidieť počas street style módy z fashion weekov.

Tento tvar kabelky bude v nasledujúcich dňoch najviac IN

Pôvodná verzia je s dlhými uškami nositeľnými cez jedno rameno alebo do ruky. Alternatívne modely tohto predĺženého podlhovastého strihu majú menšie uško akurát do ruky. Originálny tvar kabelky tak vnáša na módnu scénu nový závan a priestor na vytvorenie zaujímavých stylingov. Počas týždňov módy sme mohli sledovať v svetových metropolách, ako ju zakomponovali do outfitov tie najpovolanejšie. Kabelka sa nosí s formálnejšími stylingami, ale aj s ležérnejšími ako kontrast. 

Mohlo by vás zaujímať: Jeansy, ktoré ovládnu jar 2024: Do týchto kúskov sa oplatí investovať