Presunúť na hlavný obsah

Denimová maxi sukňa ako trend jari 2024: Inšpirácie, ako byť v tomto stylingu chic

Móda

Jar každoročne ovládne jeansovina, tentokrát sa do centra pozornosti dostala denimová maxi sukňa. O tom, ako skvelo dokáže vyzerať, sa môžete presvedčiť nasledovnými stylingami.

Jeansová maxi sukňa ako klasika klasík

Do centra pozornosti sa túto sezónu dostáva jeansová dlhá sukňa, ktorá po minulých sezónach strieda kožené sukne. Looky, ktoré vznikli s jej využitím vám dodajú istú dávku odvahy a presvedčia vás, že nemusia to byť vždy za každú cenu len krátke sukne, ktoré vás urobia ženskými. 

Inšpirujte sa: Najväčším hitom na jar 2024 budú tieto topánky: Parížanky ich milujú už roky, teraz sa dostávajú aj k nám do ulíc

Francúzsky chic s ležérnym nádychom

Parížanky majú cit pre módu v krvi a ich stylingy sa nikdy nedajú sto percent napodobniť, vieme si však brať to najlepšie z nich. To, s akou ľahkosťou dokážu každý styling pozdvihnúť a nosiť je umenie. Jeansová maxi sukňa s trench coatom. Na prvý pohľad netradičná kombinácia, vo výsledku vďaka crop topu a sandálom veľmi chic. 

Denim on denim

Dlhá denimová sukňa s krátkym bomberom v štýle denim on denim. Nesmrteľná nadčasová kombinácia, ktorá obstojí v skúške času. Počas chladnejších rán môžete k tomuto outfitu obuť aj „kozačky“. 

70. roky na moderný spôsob

Sukňa s košeľou alebo overal. 70. roky sa premietli do tohto stylingu na moderný spôsob. Štýlové okuliare podčiarkli celkový look. Všimnite si tiež detail v podobe zvýrazneného pásu s použitím opasku, ktorý vytvorí opticky formovanú siluetu. 

Neprehliadnite: Jeansy, ktoré ovládnu jar 2024: Do týchto kúskov sa oplatí investovať