Presunúť na hlavný obsah

Po výsmešných obvineniach prehovorila údajná milenka princa Williama: Je alebo nie je Rose Hanbury rivalkou princeznej Kate?

Zahraničné celebrity

Po piatich rokoch špekulácií konečne prerušila svoje mlčanie aj jedna z hlavných aktérov údajného aktuálneho milostného trojuholníka v kráľovskej rodine. Markíza, Rose Hanbury sa rozhodla povedať svoje po výsmešných obvineniach, ktoré zazneli z úst amerického moderátora, Stephena Colberta.

V skutočnosti riešila princezná dôležitejšie problémy 

Ako informuje magazín Marie Claire, bol to práve americký moderátor, Stephen Colbert, ktorý vrátil tento 5 ročný príbeh kráľovského milostného trojuholníka do popredia len minulý týždeň. V úvode jeho Late show označil Rose Hanbury ako dôvod, prečo sa princezná Kate stiahla po operácii brucha z očí verejnosti. Ako už dnes všetci vieme, Kate mala celkom iné, dovolíme si tvrdiť, že oveľa závažnejšie, zdravotné dôvody, prečo sa v skutočnosti stiahla z verejného života. 

Mohlo by vás zaujímať: Najznámejší milostný trojuholník, ktorý zmenil vnímanie monarchie: Toto všetko vedela Diana o Charlesovi a Camille

Nikdy sa nesťažuj, nikdy nič nevysvetľuj 

Tieto nikdy nepodložené klebety o údajnej afére princa Williama a dokonca aj jeho nemanželskom dieťati už nemohla nechať tak ani samotná markíza, Rose Hanbury. Rose, ktorá až doteraz razila politiku kráľovskej rodiny a síce mlčanie, prehovorila. O tejto politike typu „nikdy sa nesťažuj, nikdy nevysvetľuj“, sa nakoniec zmienila aj sama Kate, keď sa musela ospravedlniť za upravenú fotografiu seba a svojich detí, ktorú zverejnila. 

Čítajte tiež: Známy americký komik a moderátor prilieva olej do ohňa: Ohľadom údajnej mileneckej aféry princa Williama sa nezdržal vtipov

Čo iné si ľudia majú myslieť? 

Rose prostredníctvom svojich právnikov pre Business Insider povedala, že klebety, že mala pomer s princom z Walesu sú úplne falošné. Tiež deklarovala, že verejnosť ju spája s princom Williamom, pretože je dlhoročnou priateľkou oboch a dokonca aj býva spolu s manželom a svojimi tromi deťmi v ich blízkosti: „Je to veľmi nepríjemné a neužitočné pre palác, ale nie je prekvapujúce, že sa klebety o tejto afére znovu otvárajú. Čo iné si ľudia majú myslieť, keď Kate pošle fotku, na ktorej nemá snubný prsteň? Vzťah medzi Williamom a Kate sa vždy zdal neuveriteľne silný, napriek obrovskému tlaku, ktorému sú vystavení, takže je spravodlivé povedať, že sme boli všetci úplne zmätení, keď sa objavil obrázok s chýbajúcim snubným prsteňom, najmä preto, že bol upravený vo Photoshope. Zdalo sa, že zaručene prinúti ľudí klásť otázky o stave ich manželstva,“ uviedol zdroj pre magazín OK.

Neprehliadnite: Blízka kamarátka Kate Middleton má byť údajná milenka princa Williama: Táto žena jej za chrbtom zvádzala muža

Tieto fámy aj tak nikdy nezmiznú 

Marie Claire zase tvrdí, že ani spisovateľ Omid Scobie, ktorého posledná neslávne slávna kniha sa kriticky pozerá na inštitúciu britskej kráľovskej rodiny, nenašiel žiadne dôkazy o romániku Williama a Rose: „Bohužiaľ, ak je fáma ponechaná robiť svoju vlastnú vec, môže prejsť 20 kôl po celom svete, kým si vôbec premyslíte, či a ako ju chcete riešiť. Tieto fámy nikdy nezmiznú, aj keď neexistuje žiadna pravda, ktorá by naznačovala, že sú pravdivé,“ dodal na margo údajnej milostnej aféry. 

Myslíte si, že princ William skutočne podviedol princeznú Kate práve s ich dlhoročnou priateľkou Rose Hanbury?

spolu hlasovalo 811 ľudí

Áno
94
Nie
717