Presunúť na hlavný obsah

Známy americký komik a moderátor prilieva olej do ohňa: Ohľadom údajnej mileneckej aféry princa Williama sa nezdržal vtipov

Zahraničné celebrity

Známy americký komik a moderátor, Stephen Colbert prilieva olej do ohňa, ako sa hovorí. Jeho slová na adresu údajnej aféry princa Williama a všetkých zainteresovaných osôb sú skutočne ostré a s ironickým podtónom.

Údajná aféra princa Williama 

Ako informuje magazín Marie Claire, americký komik a moderátor známej Late Show, Stephen Colbert, neudržal svoje prostoreké ústa v jednej z epizód svojho programu z 13. marca zavreté a povedal, čo si myslí. Tieto slová sa týkali britskej kráľovskej rodiny, konkrétne jedného jeho člena, princa Williama. Nielen britská verejnosť a fanúšikovia špekulujú o tom, čo okrem operácie brucha je za záhadným správaním a vytratením sa z očí verejnosti princeznej Kate. Ale aj o tom, či je pravda, že princ William mal princeznú Kate podvádzať s markízou z Cholmondeley, Rose Hanbury. Tá by mala byť blízkou priateľkou nielen princa, ale aj princeznej z Walesu.

Mohlo by vás zaujímať: Zrútila by sa kráľovská rodina bez Kate? Bývalý komorník Lady Diany vidí v Middleton budúcnosť monarchie

Kráľovstvo sa otriasa zmiznutím princeznej Kate 

Hoci je údajná aféra princa Williama zatiaľ len klebetou, obyčajná zmienka o nej dokáže vyvolať v rôznych ľuďoch rôzne reakcie. Príkladom je aj spomínaný moderátor, v ktorého show zazneli aj tieto slová: „Obávam sa, že mám nejaké znepokojujúce správy o anglickej kráľovskej rodine. Kráľovstvo sa celé otriaslo zdanlivým zmiznutím Kate Middletonovej. Internetoví detektívi teraz hádajú, že Katina neprítomnosť môže súvisieť s pomerom jej manžela a budúceho anglického kráľa Williama,“ povedal hneď zostra v televízii a nechal tak priestor ďalším špekuláciám. 

Naučte sa anglicky, Anglicko 

Pravdou je, že tieto klebety rozhodne nie ú žiadnou novinkou. Šíria sa už od roku 2019, no boli akoby zamietnuté pre nedostatok dôkazov. Colbert na margo novo preberanej témy pokračoval: „Takže, myslím si, že všetci vieme, kto je údajná druhá žena. Povedzte to so mnou... markíza z Chul-mun-duh-lay! Aké krásne meno, práve teraz mi hovoria, že som ho nesprávne vyslovil. V skutočnosti sa vyslovuje 'Chum-lee'. Kontrakproduktívne... Nie, nie je. Naučte sa anglicky, Anglicko,“ dovolil si aj žart. 

Čítajte tiež: Všetko o údajnej milenke princa Williama: Rovnako ako Kate, aj ona má tri deti a potrebu pomáhať

Aha! To je vždy dobrá odpoveď 

Okrem týchto vyjadrení tiež prišiel s ďalšou klebetou alebo príbehom okolo aféry princa: „Podľa bulvárnych denníkov, keď ho vtedy Kate kvôli tomu konfrontovala, vysmial sa a povedal, že na tom nič nie je. Aha! Vždy dobrá odpoveď, keď ťa tvoja žena obviní z podvádzania,“ poznamenal opäť s iróniou v hlase. 

To naozaj? 

Colbert však s vtipmi na adresu údajnej aféry neskončil. Pokračoval: „Marcus Mumford z Chumbawamby je starý priateľ kráľovskej rodiny a Rose je vydatá za Williamovho blízkeho priateľa Davida Rocksavagea. Naozaj? Rocksavage? To znie menej ako britský šľachtic a viac ako hudobník z Flinstonovcov,“ žartoval ďalej. 

Neprehliadnite: Skrytá moc za korunou: Vnútorné fungovanie kráľovskej rodiny, v sebe zahŕňa šokujúce tajomstvá, ktoré vyplávali na povrch

Nuž, či to bolo na mieste alebo nie, či si to moderátor jeho kalibra mohol alebo nemohol dovoliť, príjemné by to asi nebolo nikomu z nás, keď by sa nás to týkalo. Odpovedzte si sami.