Presunúť na hlavný obsah

Emily in Paris hlási očakávaný comeback: Lily Collins sa od poslednej série zmenila, v súkromí však absolútne žiari

Zahraničné celebrity

Štvrtá séria obľúbeného fashion seriálu, krásnych miest a romantiky sa čoskoro vráti na televízne obrazovky. Pre hlavnú hrdinku sa stalo toto natáčanie srdcovkou. Dnes je však už Lily Collins niekde inde a v súkromí absolútne žiari.

Odkedy sa zhostila role Emily Cooper, prešla doslova prerodom

Dcéra hudobníka Phila Collinsa a Jill Tavelman, Lily Collins žne v poslednom období jeden úspech za druhým. Pred televízne kamery sa postavila prvýkrát v dvoch rokoch, no najväčšiu popularitu jej priniesol práve seriál Emily in Paris. Odkedy sa však zhostila role Emily Cooper, prešla doslova prerodom.

Prečítajte si: Vždy štýlová a elegantná exmanželka pana Božského: Herečka si v živote prešla podobným osudom

Vzhľad lolitky vymenila za jemnú a elegantnú fashion ikonu. Dokonca ju mnohí prirovnávajú k Audrey Hepburn. Práve módu považuje za skvelý nástroj vyjadrenia vlastných pocitov, nálady a emočného prežívania. Svoju postavu v obľúbenom seriáli si naozaj užíva a sama hovorí, že sa s ňou v mnohom stotožnila. 

Aj keď Netflix ešte oficiálne neoznámil dátum uvedenia štvrtej série, samotné natáčanie prebieha vo veľkom. Bude opäť plné klasických a ikonických parížskych scén, milostných trojuholníkov, ale aj dokonalých fashion prevedení. Dokonca sama Lily Collins prostredníctvom svojich sociálnych sietí naznačila, že hlavná hrdinka v jej podaní, teda Emily Cooper sa tentokrát vydá na cestu do Talianska. Čiže opäť nebude núdza ani o dychberúce scenérie.

Neprehliadnite: 50-tka je nová 30-tka: Sarah Jessica Parker otvorene o tom, prečo je žena v tomto veku oveľa šťastnejšia

Fanúšikovia seriálu sa môžu tešiť na návrat Philippine Leroy- Beaulieu, Bruna Goueryho, či Williama Abadieho. Dokonca sa celkom nahlas šepká o tom, že sa v seriáli objaví aj prvá dáma Francúzska Brigitte Macron. Všetko ostatné je však zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. No a ak sa bojíte, že pôjde o záverečnú sériu tejto úspešnej snímky, môžete byť pokojní.

"Je tu oveľa viac príbehov, ktoré treba odrozprávať a v blízkej dobe veci uzatvárať nebudeme. Všetci kreatívne cítime, že sme uprostred niečoho, čo nesmeruje ku koncu," prezradil Darren Star pre Elle.com.

"4. séria bude viac o navigácii v komplikovaných vzťahoch, osobné vzťahy a pracovné vzťahy a ako sa dostávajú do vzájomného konfliktu. Emily bude stále pracovať s Alfiem, Gabrielom a Camille. Tie pracovné vzťahy sú naozaj plné emocionálnych konfliktov," uviedol Darren preTV Guide Starr.