Presunúť na hlavný obsah

Mean girl Lindsay Lohan obrátila svoj život o 180 stupňov: Kedysi škandalózna herečka, dnes vzorná manželka a budúca mama

Zahraničné celebrity

Minulosť nevymažeme, vieme ju len prijať a preniesť sa cez ňu. Lindsay Lohan trvalo roky, kým začala odznova. Dnes je šťastne vydatá, opäť sa venuje herectvu a okrem toho i prvý raz tehotná.

Meno Lindsay Lohan je dôverne známe od 90. rokov. V roku 1998 zažiarila vo filme Pasca na rodičov, po ktorom nebola označovaná inak, než detská hviezda. V tom čase mala 11 rokov. O päť rokov neskôr natočila film  Medzi nami dievčatami a následne prišla ďalšia ponuka -  Protivné sprosté dievčatá (Mean Girls). Lindsay v tomto tínedžerskom filme stvárnila 15-ročné dievča, ktoré spolu s rodičmi pricestovalo z Afriky a ktoré šlo prakticky prvý raz do školy. V nej narazila na protivné a veľmi obľúbené rovesníčky, ktorých život ju časom podmanil. 

Zábavu v spoločnosti obľúbených kamarátok si užívala i v reálnom živote. Lindsay Lohan, Paris Hilton a Britney Spears boli pred takmer 20-timi rokmi brané ako najväčšie párty ženy. V roku 2006 svet obletel ikonický paparazzi záber, ktorý bol hneď onálepkovaný ako "svätá trojica". Bujaré večierky sa im ale časom vymkli spod kontroly a nielen Lindsay kvôli drogám a alkoholu skončila na odvykačke, pričom jej meno sa podpísalo aj pod iné škandály

Už sú to ale roky, čo Lohan neplní titulné stránky bulváru. Bujarú minulosť nechala za sebou a dnes sa pripravuje na najkrajšiu rolu vo svojom živote - úlohu mamy. Krátko predtým, než oslávila svoje 36. narodeniny, povedala "áno" finančníkovi Badderovi Shammasovi. Svoj sviatok tak oslávila už ako vydatá žena. A čoskoro sa s Badderom stanú rodičmi. "Sme požehnaní a nadšení," týmito slovami Lindsay zhrnula novú etapu ich manželského života.

Prečítajte si: Priateľkami boli ešte predtým, než sa objavili Charlieho anjeloch: Cameron Diaz a Drew Barrymore pri sebe stoja v dobrom i zlom

"Som najšťastnejšia žena na svete. Našiel si ma a vedel si, že túžim po šťastí a láskavosti. Som očarená, že si môj manžel. Si môj život, moje všetko. Každá žena by sa takto mala cítiť každý deň," napísala k spoločnej fotke Lohan. 

Okrem toho, že je Lindsay šťastne vydatá a tehotná, oslavuje i návrat na filmové plátno. Po viac ako desiatich rokoch sa predstavila v hlavnej úlohe rom-com filmu s názvom Falling For Christmas, ktorý vlani odvysielal Netflix.

Prečítajte si: Slávny smoliar v láske sa štvrtýkrát oženil: Po 50-tke si vzal mladučkú modelku, teraz čakajú bábätko

- Najčítanejšie -