Presunúť na hlavný obsah

Finále tretej sezóny Emily v Paríži bolo dosť dramatické: Čo by mala priniesť štvrtá séria a kedy ju môžeme očakávať?

Lifestyle

Finále tretej sezóny seriálu Emily v Paríži bolo skutočne plné zvratov. Zrušená svadba, tehotenstvo, rozchody a ďalšie. Fanúšikovia preto netrpezlivo očakávajú, kedy sa dočkajú štvrtej sezóny. Čo sa v nej bude odohrávať?

Emily v Paríži sa svojho pokračovania dočká 

Ako informuje magazín Glamour, v januári minulého roka, tesne po premiére druhej série bolo oznámené, že sa obľúbený seriál Netflixu dočká nielen tretej, ale aj štvrtej série. Hoci ako magazín podotýka, na Netflixe sa často stáva, že seriály viac nie sú obnovené po odvysielaní prvej či druhej série, ďalšia sezóna Emily v Paríži sa svojho pokračovania dočká zaručene. 

Kvôli hollywoodskemu štrajku bude premiéra pravdepodobne posunutá 

Ak by sa tvorcovia držali časového scenára, premiéra štvrtej série seriálu by bola naplánovaná hneď po nadchádzajúcom novom roku, ako to bolo u predošlých troch sérií. Avšak vzhľadom k štrajku hollywoodskych scenáristov aj hercov ktoré sa skončili v septembri tohto roka, je oveľa pravdepodobnejšie, že si budeme musieť na novú sériu ešte počkať. 

Mohlo by vás zaujímať: Nový seriál Emily in Paris spôsobil vo svete ošiaľ. Zamilovali si ho ľudia z celého sveta

Od nového roka mieri Emily do Talianska 

To, čo sa vie, je, že časť štvrtej série sa natáčala už spolu s koncom tretej série. No stále zostáva veľa nenakrútených scén. Magazín Variety informoval, že Emily v Paríži sa bude nakrúcať 5 mesiacov vo Francúzsku a od januára 2024 v Taliansku. Sama hlavná predstaviteľka Emily Cooperovej, Lily Collins, prezradila fanúšikom prostredníctvom svojej sociálnej siete, aby sa pripravili na dovolenku v Ríme. Či to už bude len také epizódne, úvodné dobrodružstvo alebo by sa tam mal dej sústrediť do viacerých častí, je otázne. 

Bývalú Emilinu šéfku Madeline radšej nečakajte 

Postavy, na ktoré sa môžete tešiť, je jednoznačne hlavná predstaviteľka Emily v Paríži, herečka Lily Collins. No ani pri ostatných hercov, ktorí si s ňou v tomto seriáli zahrali, neboli ohlásené nejaké výrazné zmeny. Jediným hercom, ktorého návrat je nepravdepodobný, je herečka Kate Walsh, keďže jej postava bývalej šéfky Madeline sa vrátila späť do Chicaga. 

Čítajte tiež: Návrat seriálu Gossip Girl: Nový New York, ale aj to, ako sa zmenili sociálne médiá za uplynulé roky

Táto herečka by vraj vniesla do seriálu skvelú energiu 

No prekvapením zo strany samotného tvorcu seriálu, Darrena Stara, boli slová, že nie je proti tomu, aby sa do show zapojila aj herečka známa z legendárneho seriálu Sex v meste, Kim Cattrall: „Za správnych okolností určite... Ale nie som zástancom len kaskadérskeho obsadzovania. Sama Kim by mala cítiť, že je to pre ňu tá správna rola, ktorú chce hrať. Ale rozhodne mám pocit, že by do série vniesla skvelú energiu,“ prezradil na margo hereckého obsadenia seriálu. Sama Cattrall podporila klebety, že sa k seriálu pripojí, keď sa zúčastnila premiéry tretej série. 

Neprehliadnite: Ženský seriál z dielne Netflixu, ktorý vás dostane: Kolegyne, ktoré spolu riešia problémy v práci, ale aj v romantickom živote

Štvrtá séria bude o navigácii v komplikovaných vzťahoch 

Z hľadiska obsahovej stránky sa bude štvrtá séria zaoberať následkami udalostí z finále tretej série. Tvorca seriálu, Star, nechcel nič konkretizovať len nejasne odpovedal na zvedavé otázky: „Určite existujú nejaké nápady... Trochu to prevrátilo loď, pokiaľ ide o postavy a vzťahy.“ Pre TV Guide Starr na záver dodal: „4. séria bude viac o navigácii v komplikovaných vzťahoch; osobné vzťahy a pracovné vzťahy a ako sa dostávajú do vzájomného konfliktu. Emily bude stále pracovať s Alfiem, Gabrielom a Camille. Tie pracovné vzťahy sú naozaj plné emocionálnych konfliktov.“

Tešíte sa na novú sériu obľúbeného seriálu Netflixu, Emily v Paríži?

spolu hlasovalo 202 ľudí

Áno
194
Nie
8