Presunúť na hlavný obsah

Najvyhľadávanejšie topánky tejto sezóny: Jar/leto 2024 sa budú nosiť sandále a lodičky v tomto štýle

Móda

Spoznajte trendy z prehliadkových mól na jar/leto 2024, ktoré postupne obsadzujú regále butikov. Nasledujúce teplé dni sa budú nosiť sandále a lodičky na rôzne spôsoby.

Vintage platformy

Mohutné sandále na podpätku sa vracajú do módy s nádychom nostalgických čias. Jemný boho nádych v kombinácii s modernou klasikou necháva otvorené dvere pre vlastnú interpretáciu tohto trendu pre jeho budúcu majiteľku. Nejde o ľahko uchopiteľný trend, o to väčšia výzva to je.

Inšpirujte sa: Trendy slnečných okuliarov na jar/leto 2024: Budú sa nosiť tieto dizajny a tiež fashion retiazky

Ballerina topánky

Balerínky ploché alebo na podpätku s otvorenou pätou. Tento trend je súčasťou sezóny, pričom špica na topánkach môže byť ostrá, ale aj okrúhla, podľa preferencií nositeľky. Jednoduchý strih topánok môže byť ozvláštnený pútavými detailmi a remienkami.

Business lodičky

Ultimátna klasika vo svojich originálnych dizajnoch pre všetky ženy, ktoré už klasiku majú vo svojom šatníku. Dizajnéri sa tento rok pohrali so špičkou, ale aj podpätkami samotnými. Originálne dizajnové prevedenia na pohľad zaujmú a tvoria zaujímavý doplnok k stylingu. 

Dajte aj vy svojim topánkam druhú šancu na život! CCC sa prostredníctvom projektu na podporu ľudí v núdzi rozhodlo vyzbierať čo najviac použitých topánok. Tie neskončia v kontajneri ani v spaľovni, no vydezinfikované a pripravené na ďalšie nosenie poputujú k ľuďom, ktorí ich znova použijú. 

Strappy heels 

Najvyhľadávanejšie sandále sezóny jar 2024. Topánky, ktorých hlavnú dominantu tvoria remienka. Môžu byť usporiadané symetricky a asymetricky, dôležité je, aby pôsobili na nohách jemne. Definujú siluetu a hodia sa ku každému štýlu.

Biele lodičky alebo sandále

Jar sa neodmysliteľne spája s bielou farbou a tá sa objavila na prehliadkových mólach ako jeden z hlavných trendov topánok. Dnes už ju možno vidno v uliciach v podobe sandálov a lodičiek, ktoré dokonale pozdvihnú celkový styling.

Neprehliadnite: Najväčším hitom na jar 2024 budú tieto topánky: Parížanky ich milujú už roky, teraz sa dostávajú aj k nám do ulíc