Presunúť na hlavný obsah

Hviezda z Dunaja, Ráchel Šoltésová si užíva materstvo plnými dúškami: Herečka plánuje návrat na scénu a už sa nevie dočkať

Slovenské celebrity

Krásna a sympatická herečka sa v decembri stala mamou rozkošného chlapčeka. Krátko predtým sa vytratila z obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám. Jakubko má štyri mesiace a Ráchel zvažuje návrat na obrazovky.

Synčeka si užíva, ale nebráni sa ani návratu na televízne obrazovky

Krásna a éterická herečka s prenikavým pohľadom, Ráchel Šoltésová vyštudovala herectvo na VŠMU v Bratislave a jej talent je neuveriteľný. To dokázala v mnohých televíznych seriáloch ako Pán profesor, Druhá šanca, či Dunaj, k vašim službám. Keď sa však minulý rok vydala, bolo to pre jej fanúšikov veľkým prekvapením, no ešte väčšie prišlo v čase, keď sa stala mamou.

Čítajte tiež: Veľkolepá tanečná show Let's Dance 2024 sa blíži: Spoznáte tanečníkov, porotu a moderátorov v dobových kostýmoch?

Tehotenstvo sa jej darilo naozaj do vysokého štádia skrývať a sladké tajomstvo vedeli jej najbližší a pár kolegov z práce. Dokonca jej v Dunaji prešívali veci tak, aby bruško nebolo vidno.

V posledných častiach, kde už to skrývať veľmi neišlo nosila vždy niečo pred bruchom. Sama vtedy hovorila, že to bolo milé a úsmevné obdobie. 

Synček sa narodil 15. decembra a pre rodičov je hotovým malým zázrakom. Ráchel ho zbožňuje a novú životnú úlohu si užíva na maximum. Jakubko dal jej životu úplne nový rozmer.

Prečítajte siNový lámač ženských sŕdc? Syn Daniely Peštovej zdedil všetku krásu po mame

Aktuálne sa venuje mamičkovským povinnostiam, no napriek tomu sa už u nej skloňuje aj návrat na televízne obrazovky. Tvorcovia obľúbeného seriálu jej dali nejakú ponuku a ona sa z toho úprimne teší. 

"Niečo už prebehlo. Ja by som sa veľmi tešila, keby to už čím skôr bolo, ale mám veľmi malé dieťa, tak ešte čakáme. Máme sa dobre, je to občas ťažké, občas vtipné, z každého rožka troška, ale užívame si to, je to pekné," povedala pre TV MARKÍZA, keď zavítala na nedeľný prenos Let's Dance.

Necháme sa teda prekvapiť, kedy seriálovú Kristínu opäť uvidíme na scéne. Aktuálne sa už nakrúcajú časti, ktoré uvidíme v júni.