Presunúť na hlavný obsah

Sexy tanečnica z Let's Dance s dcérkou: Najštýlovejšie dievčatko vyzerá doslova ako princeznička

Slovenské celebrity

Tanečnica Natália Glosíková sa po opustení tanečnej show Let's Dance môže naplno venovať svojej dcérke Zaire. V stylingoch, akými ju zahŕňa, ju pokojne môžeme označiť ako najštýlovejšie dievčatko.

Jedna z najznámejších a najvýraznejších tanečníc Natália Glosíková sa už pred vyše desiatimi rokmi zúčastnila tanečnej show Let's Dance. Po tom, čo sa stala maminou, sa opäť postavila na tanečný parket a predviedla skvelé výkony, jej tvrdé tréningy dokonca priviedli k pohybu aj redaktora Jána Tribulu. Ako prezradila v poslednom kole, tanečná show je náročná na čas a bez svojej rodiny a manžela, ktorému dala poklonu ako to ako otecko zvláda, by sa to nedalo. Show napokon museli opustiť a Natália sa tak naplno môže venovať svojej dcérke Zaire. 

Čítajte tiež: Slovenská rodáčka Mirka Federer zažiarila na Oscaroch 2024: S manželom Rogerom Federerom patria medzi najkrajšie páry

Najštýlovejšie dievčatko 

Zaira má len 2,5 roka, no rastie z nej skutočne roztomilé dievčatko. Vďaka vycibrenému vkusu svojej maminy sa jej dostávajú tie najrozkošnejšie šaty. Natália sa v jej stylingoch realizuje a často vytvorí matchy matchy stylingy ako mama a dcérka. Ružová neodmysliteľne patrí k dievčenskému svetu a Zaira má niekoľko takýchto outfitov, v ktorých vyzerá skutočne štýlovo. 

Ako malá princezná

Šaty, v ktorých sa Zaira objavuje pripomínajú tie princeznovské, o akých sníva nejedno dievča. Veľké sukničky, ale aj doplnky v podobe čeleniek z nej robia malú princeznú. Natália je tak inšpiráciou pre mnoho žien, nielen ako žena, ktorá sa aktívne venuje tomu, čo ju v živote napĺňa najviac – tanec, ale aj vďaka tomu, že nezabúda na to, byť ženou a viesť k tomu aj svoju malú mini kópiu. Zaira už stihla navštíviť hodinu gymnastiky, bola sa tiež pozrieť na tréningu svojej maminy a odmalička je vedená k pohybu. 

Neprehliadnite: Dcérka Broni Gregušovej je hotová kópia seriálového Juana Reyesa: Na otca sa neskutočne podobá, s mamou má spoločné toto