Presunúť na hlavný obsah

Jarné kombinácie, ktoré nesklamú: Spájajte na prvý pohľad nesúrodé prvky a docieľte wau efekt

Móda

Jar so sebou vždy prináša množstvo farieb, ale otvára aj možnosti kombinovania rôznych materiálov a dáva priestor inakosti. Inšpirujte sa, na čo staviť.

Retro návrat s nádychom elegancie

Aj klasické čierne šaty môžete oživiť jednoduchým prvkom ako sú biele ponožky v lodičkách. Áno, na prvé počutie to neznie veľmi sexi, no táto kombinácia sa vrátila na scénu vo veľkom. Najmä s takýmto kúskom to vyznie hravo a pekne. Samozrejme v tomto treba zohľadniť aj svoje krivky, ideálne je to pre ženy so štíhlymi nohami. 

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Uvoľnený street style

Spojenie saténovej sukne a oversized bombery tiež nie je úplne typické, no pokiaľ patríte medzi odviazané, nespútané duše, milujúce jemný nádych extravagancie, toto je dobrá voľba. A rovnako si k takémuto looku môžete tiež vziať aj ponožky. 

Károvaná symbióza

Kárované vzory sú stále obľúbenými a to nielen na sakách, ale aj sukniach a nohaviciach. Skutočne peknú symbiózu dosiahnete aj s crop topovými koženými bundičkami. Potom stačí len pár zlatých doplnkov ako výraznejšie náušnice a môžete vyraziť do ulíc!

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie