Presunúť na hlavný obsah

Adriana Sklenaříková si prešla dvomi manželstvami a pôrodom v 46 rokoch: Vydáva knihu, venovanú dcére Ninke

Slovenské celebrity

Cesta topmodelky Adriany Sklenaříkovej za šťastím nebola vždy jednoduchá, no vo svojich 52 rokoch si uvedomuje, aké mala v skutočnosti šťastie, i keď občas tomu stále nemôže uveriť.

Topmodelka Adriana Sklenaříková patrí do generácie modeliek, ktoré vyrastali v Česko-Slovensku a keď sa im otvorili dvere na Západ, zistili, čo je to sloboda. Práve sloboda je dnes jedným z kľúčových faktorov, ktoré si známa supermodelka uvedomuje. Už o pár dní jej totiž vychádza kniha, v ktorej sa venuje práve tejto téme v súvislosti s jej profesijným i osobným životom.

„Som veľmi rad,a že sa s vami môžem podeliť o vydanie mojej knihy „Libre“ od @editionsleduc, ktorá bude dostupná v kníhkupectvách a online od 2. mája. Pri jej písaní som sa ponorila do spomienok na detstvo, roky štúdia medicíny, kariéru modelky, dve manželstvá a predovšetkým narodenie mojej drahej dcérky Niny,“ oznámila Adriana na sociálnej sieti Instagram.

Čítajte tiež: Oslava 1. narodenín malej Ninky: Dominika Navara Cibulková pripravila pre svoju dcérku výnimočnú oslavu

Celý život túžila po slobode

Rodáčka z Brezna, ktorá vo svete žne jeden úspech za druhým spomína v knihe na svoje dôležité míľniky.

„Uvedomila som si, že celý môj život je vedený túžbou po slobode! V detstve to bola otázka prežitia, v dospelosti bol modeling mojimi dverami k slobode! Potom som mala prístup do slobodného sveta! A moja sloboda ma sprevádzala všetkými tými rokmi, od modelingu až po televíziu, v mojom osobnom živote,“ priblížila svojim fanúšikom.

Adriana si prešla dvomi manželstvami, s Christianom Karembeu a Aramom Ohanianom, pričom až pri druhom začala pociťovať túžbu po materstve. To sa jej napokon splnilo a vo svojich 46 rokoch sa jej narodila dcérka, ktorá dostala meno Nina. Dnes je z nej 5-ročné veľké dievčatko a Adriana si uvedomuje, aké má šťastie. Mať však dieťa v takom vysokom veku, nie je samozrejmosť. Je to skôr zázrak. Aj preto sa rozhodla knihu venovať predovšetkým svojej dcére a všetkým malým dievčatám, ktoré sa budú snažiť nájsť svoju cestu.

„Túto nadobudnutú slobodu, túto knihu, venujem všetkým malým dievčatám, ako si ty Nina, tu je cesta, ktorú som každý deň vystopoval, aby som bol slobodný... je na tebe, aby si vystopoval tú svoju, po mojom boku...“

Neprehliadnite: Dcérka Broni Gregušovej je hotová kópia seriálového Juana Reyesa: Na otca sa neskutočne podobá, s mamou má spoločné toto