Presunúť na hlavný obsah

Z dcérky Adriany Sklenaříkovej vyrastá kúzelná dáma, vyzerá ako Snehulienka: Čo po nej zdedila a v čom jej je najviac podobná?

Slovenské celebrity

Odkedy sa v auguste 2018 stala krásna topmodelka Adriana Sklenaříková mamou rozkošnej Ninky, ubehlo veľa času. A z malého dievčatka je už 5 ročná kúzelná dáma.

Dcéra dala jej životu nový zmysel

Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek 90. rokov Adriana Sklenaříková vyzerá dodnes neskutočne. Má skvelé gény a hoci je po 50 - tke, stále očaruje svojim prirodzeným šarmom a sexappealom. Žena, ktorá predstavovala jednu z múz Karla Lagerfelda sa roky túžila stať mamou a prežívala naozaj v tomto smere náročné obdobia.

"Bola som v Paríži a Aram v Marakéši. Keď som uvidela pozitívny test, snažila som sa zostať pokojná. Vedela som, že je to len začiatok. Musela som naďalej pokračovať v hormonálnej terapii a kontrolovať si hladinu hormónov pravidelnými odbermi krvi," zaspomínala si na začiatky tehotenstva.

Napokon sa všetko podarilo a Adriana sa v auguste 2018 stala mamou vytúženého a doslova vymodleného dievčatka - malej Ninky. 

Čítajte tiež: Herečka Lesana Krausková alias Alenka z Dunaja, vyzerá v súkromí úplne inak ako v seriáli: Spoznali by ste ju? 

 

 

Rozkošné dievčatko nedávno oslávilo 5 narodeniny a črty svojej známej mamy v tvári nezaprie aj keď dnes už vidieť aj podobu s jej otcom.

Neprehliadnite: Gáboríkovci a ich láska z archívu: Všetko odštartovalo správou, po ktorej sa postupom rokov stali párom snov

Ninka je nielen krásna, ale nechýba jej pôvab, jemnosť a hravosť. Je tiež veľmi citlivá, no zároveň aj odvážna, čo má určite po mamine. Baví ju objavovať svet a na niektorých záberoch vyzerá ako hotová malá princeznička! Nepripomína vám rozprávkovú Snehulienku?