Presunúť na hlavný obsah

Aj pri plastikách vedie prirodzenosť: Týmto celebritným kráskam prospeli

Zahraničné celebrity

Majú na sebe nejaké úpravy, ktoré im však pridávajú na kráse. Ktoré známe krásky pochopili, že menej je viac? Ono aj plastické operácie môžu byť nenápadné a niesť sa v duchu prirodzenosti.

Taylor Swift

Keď sa pozriete na Taylor Swift v začiatkoch jej kariéry a dnes, je tam vidieť rozdiel. Najvmä jej nos vyzerá užší a takisto má zvýraznenú V - líniu na tvári. Otvorene sa k týmto zákrokom nepriznala, no drobné korektúry na nej  badať.

Neprehliadnite: Dcéra najväčšieho hollywoodskeho sukničkára sa rovnako ako herec preslávila sexom: Rebélia je v nej zakorenená

Známa kráska je však jasným dôkazom, že ak sa rozhodnete pre akékoľvek úpravy na tele a necháte to na odborníkov, ktorí preferujú minimalizmus aj v tejto sfére, výsledok môže byť skutočne veľmi pekný a decentný. 

Hailey Bieber

Známa a obľúbená modelka, ktorú obdivuje množstvo žien, Hailey Bieber takisto odmieta tvrdenia, že podstúpila plastické operácie. Keď si však porovnáte jej výzor pár rokov dozadu a v súčasnosti, úpravy sú tam vidieť. Opäť však ide o decentnú zmenu, ktorá ešte viac vyzdvihla jej krásu.

Blake Lively

Otvorene však o plastike nosa hovorí úspešná herečka Blake Lively. Jej nos je užší a elegantnejší ako kedysi. Rhinoplastika jej naozaj prospela a v tvári pôsobí známa kráska oveľa jemnejšie a ženskejšie.

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra multimilionára nesedí so založenými rukami: Študentka Phoebe Gates pracuje na tom, aby bola ako jej vzor

Tieto hollywoodske krásky ukazujú, že aj plastickou operáciu môžete docieliť krásny look, pokiaľ to s tými zásahmi nepreženiete.