Presunúť na hlavný obsah

Kokteil párty: Magdaléna Šebestová upútala v jedinečných šatách sezóny, vždy štýlová Emma Drobná a ďalšie

Slovenské celebrity

Kokteil párty v štýle Essense of Design v známom bratislavskom Mirror bare si nenechali ujsť známe Slovenky, ktoré prijali pozvanie.

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Magdaléna Šebestová zaujala v smotanových mini šatách, ktoré sú nadčasovým a veľmi ženským kúskom, ideálnym na príchod jari.

Čítajte tiež: Let's Dance 8. kolo: Jeden z najkrajších párov Adam Bardy s manželkou Bibiánou, elegantná Lucia Hablovičová a ďalší

Natália Germáni

Herečka Natália Germáni prišla v celočiernom outfite v duchu pánsky chic. Jednoduchosť, s ktorou vždy uspejete. Niekedy stačí málo a netreba vymýšľať nič extra špeciálne. 

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná má svoj charakteristický štýl obliekania, no za každým prekvapí malým detailom. Tentokrát v podobe červenej, ktorú do svojho outfitu zakomponovala s veľkou ladnosťou.

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová prišla v čiernobielom elegantnom outfite na vysokých topánkach, ktoré sú pre ňu príznačné. Alena je v spoločnosti vždy za dámu a ani tentokrát to nebolo inak. 

Veronika Vágnerová

Bývalá Miss Slovensko a podnikateľka s topánkami Veronika Vágnerová má rada čiernu, v ktorej vždy vyzerá veľmi žensky a sexy. Rovnako ako v tento večer. 

Ivana Beláková s partnerkou Veronicou

Tatérka a umelkyňa Ivana Beláková s partnerkou Veronicou prišli štýlovo nahodené, každá po svojom vkuse a spolu im to ladilo. Dvojica doplnila svoj styling okuliarmi ako detailom. 

Daniela Vojtasová

Miss Slovensko 2023 Daniela Vojtasová si obliekla pri tejto príležitosti jednoduché šaty kopírujúce jej siluetu, ktorých dĺžka siahala po kolená. Jeden zo strihov šiat, ktoré by mala každá žena mať v šatníku.

Lenka Tekeljaková

Influencerka Lenka Tekeljaková sa rada pohrá so svojím outfitom a tentokrát si vyrazila do baru v originálnom stylingu. Lenka vždy príde s niečím novým a nikdy nevieme predvídať, čo to bude.

Neprehliadnite: Anna Jakab Rakovská prežíva jedno z najšťastnejších období: Hviezda Let's Dance má na konte množstvo úspechov

Liberty Blake Simon

Transrodová modelka a influencerka Liberty Blake Simon poňala svoj outfit odvážne a upútala pozornosť v bielom tope. Kožená midi sukňa s prehodenou košeľou dodali celkovému vzhľadu šmrnc. 

Ktorý styling sa vám najviac páči?

spolu hlasovalo 430 ľudí