Presunúť na hlavný obsah

Anne Hathaway otvorene o očakávaných pokračovaniach dvoch z jej najpopulárnejších filmov: O ktoré ide?

Zahraničné celebrity

Krásna herečka, Anne Hathaway, sa v novom rozhovore otvorila na tému možných pokračovaní dvoch jej obľúbených filmov. Fanúšikovia sa už roky dožadujú pokračovaní konkrétne tých istých filmov. Nuž, Anne, má dobré aj zlé správy.

Hollywoodska herečka, Anne Hathaway, má a svojom konte počas svojej hereckej kariéry viac než 50 filmov. Dokonca za slávny muzikálový film Bedári dostala aj Oscara. Existujú však konkrétne dva filmy, ktoré sú pre ňu srdcovou záležitosťou a rovnako aj pre jej fanúšikov. Pokračovania jedného z nich sa fanúšikovia dočkajú, avšak pri druhom by to bolo o čosi komplikovanejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Veľkolepý návrat herečky Anne Hathaway: Na červenom koberci sa predviedla v dokonalej forme len pár týždňov po pôrode

Diabol nosí Pradu by bol dnes  digitálne niekde inde 

Ako informuje magazín Marie Claire, Anne otvorene prezradila, že v prípade ikonického filmu, Diabol nosí Pradu, kde si zahrala aj Meryl Streep, Emily Blunt a ďalší známi herci, sa pokračovania asi nedočkáme: „Pravdepodobne nie. Všetci sa máme radi, a keby niekto dokázal prísť na spôsob, ako to pokračovanie urobiť, myslím, že by sme boli všetci blázni, keby sme do toho nešli. V súčasnom svete je však obrovský rozdiel v technológiách a jednou z vecí v tomto konkrétnom príbehu je, že išlo o výrobu fyzického objektu. Teraz, keď je toľko digitálneho obsahu, by to bolo veľmi odlišné. Možno ja, Stanley, Emily, Meryl, Dave Frankel, Patricia Field... proste všetci by sme spolu mali robiť niečo iné. To by bola zábava,“ cituje ju magazín. 

Čítajte tiež: Aké myšlienky sme sa naučili z obľúbeného filmu Diabol nosí Pradu? Tieto nám utkveli v pamäti najviac

Kráľovnú Genovie uvidíme znova 

No v prípade druhého jej obľúbeného, tínedžerského filmu, franžízy Denník princeznej, fanúšikov asi poteší. Na margo tohto filmu sa Anne vyjadrila opatrne, až ostýchavo, ale pozitívne: „Sme na dobrej ceste... To je všetko, čo môžem povedať. Zatiaľ nie je čo oznamovať. Ale sme na  dobrej ceste,“ zopakovala a zdôraznila Anne. V médiách už v roku 2022 odznela informácia, že Disney sa upísal tretiemu pokračovaniu tohto filmu. Režisér prvých dvoch filmov, Garry Marsahall zomrel ešte v roku 2016, no pred smrťou prejavil záujem o pokračovanie: „Pred pár týždňami som bol s Anne Hathaway. Vyzerá to tak, že by sme chceli urobiť Denník princeznej 3 na Manhattane,“ povedal svojho času pre magazín People. 

Neprehliadnite: Anne Hathaway sa preslávila ako princezná Mia: Hoci rolu v Denníku princeznej zahrala presvedčivo, nikdy jej nesedel štýl postavy

Pokračovanie si prajú aj ďalší herci 

Okrem Anne sa vyjadril aj herec Chris Pine, ktorý by si rád zopakoval svoju rolu temperamentného Nicholasa Devereauxa. Vzťah Nicholasa a Mie, ktorá bola čerstvo korunovaná za kráľovnú Genovie v druhej časti, ostal otvorený. No Chris nie je jediná známa tvár, ktorá má záujem o pokračovanie tohto filmu. Možno si pamätáte aj postavu Lany z prvej časti v podaní Mandy Moore, keď si zaspievala pieseň Stupid Cupid: „Ak by som sa do toho mohla zapojiť, prišla by som na scénu. Napraviť vzťah s Miou a ospravedlniť sa  za to, že som ju šikanovala, keď bola mladšia,“ uvažovala herečka a cituje ju Marie Claire. Samozrejme fanúšikovia skutočne očakávajú  a ocenili by aj návrat Miinej najlepšej priateľky, Lily Moscovitz v podaní herečky Heather Matarazzo. 

Tešíte sa na pokračovanie franžísy Denník princeznej?

spolu hlasovalo 198 ľudí

Áno
178
Nie
20