Presunúť na hlavný obsah

Aj svetoznáme herečky obdivované pre krásu mali komplexy: Anne Hathaway sa nevie zbaviť týchto myšlienok

Zahraničné celebrity

Sebavedomie ženy je krehké a dokážu ho pokriviť aj negatívne komentáre na zovňajšok. Svoje o tom vie Anya Taylor-Joy, ktorá oplýva autentickou krásou. A Anne Hathaway zasa vie, že niekedy sú najväčším zlom vlastné myšlienky.

Anne Hathaway

Sympatická Anne Hathaway, ktorá stvárnila obľúbenú Andreu vo filme Diabol nosí Pradu, je nositeľkou prirodzene štíhlej postavy. Dlho nepatrila k extrémne štíhlym herečkám, napokon i v spomínanom filme z prostredia módy mala normálnu váhu. Zmena prišla až v roku 2012, kedy kvôli úlohe vo filme Bedári schudla okolo jedenásť kilogramov. 

Premeny, či už kozmetického, alebo telesného charakteru, sú v prostredí filmového priemyslu zaužívanou realitou. Avšak samotná Anne, pokiaľ ide o telesnú hmotnosť, mala (a z časti stále má) sklony k neustálym pochybnostiam. Pre magazín Glamour priznala, že sa jej vy mysli vynárajú otázky, či je buď "dostatočne štíhla", alebo či nie je "príliš chudá". Takéto uvažovanie ju, samozrejme, znepokojuje a snaží sa v tomto smere na sebe pracovať, avšak nie je to najjednoduchšie. 

Emma Roberts

Aj pri pohľade na hviezdnu herečku Emmu Roberts sa len ťažko verí tomu, že táto kráska mala ťažké srdce na svoj zovňajšok. Jej komplexy pramenili z výšky. Našťastie, už je to minulosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Jennifer Aniston odhalila jeden jediný kompliment, ktorý vraj na svoju adresu „neznesie“: O ktorý ide a prečo?

"Kedysi som mala komplexy z toho, že som nízka," nebála sa priznať pre magazín Shape. Charizmatická herečka má meter päťdesiatsedem. V súčasnosti si už nepripadá "malá", ale silná. Dá sa povedať, že to, čo jej na sebe v minulosti prekážalo, povýšila na prednosť. Podarilo sa jej to vďaka práci spojenej so sebavedomím. 

Anya Taylor-Joy

O komplexoch vie svoje i Anya Taylor-Joy, ktorá zažiarila v niekoľkých módnych kampaniach a tiež v minisérii Dámsky gambit. Terčom negatívnych komentárov boli jej oči. A podľa herečkiných slov pre W Magazine sa táto spŕška hejtu spustila na sociálnej sieti, kde ju niekto označil na snímke s rybou. "Toto si ty, lebo tvoje oči sú také isté," mal znieť posmešný komentár na adresu Taylor-Joy. 

Neprehliadnite: Ikonická Hailey Bieber formuje svoje telo postupne: Žiaden extrém nie je dobrý

Anya to však ako vtip rozhodne nebrala. Ako sama priznala, nejakú dobu sa kvôli tomu vyhýbala zrkadlám. Jednoducho sa nechcela dívať na svoju tvár. Našťastie sa cez to preniesla, veľkú podporu dostala aj od svojich priaznivcov.   

- Najčítanejšie -