Presunúť na hlavný obsah

Vybudovať si sebavedomie je v dnešnej dobe kľúčom k úspechu: Hailey Bieber vďaka tomu dosiahla to, po čom túžila

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že manželka speváka Justina Biebera nepochybne patrí medzi najkrajšie ženy svetového showbiznisu, ona sama so sebou nebola roky spokojná. Pochopila však, že vybudovať si úspech môžete len so zdravým sebavedomím.

Milovať samú seba so všetkým je to najťažšie a zároveň je to najideálnejší model na spokojný život 

Napriek tomu, že ona sama sa vôbec nepovažovala roky za dokonalú, rozhodne patrí medzi najúspešnejšie ženy Hollywoodu. Pravidelne sa objavuje na titulkách magazínov, fotí množstvo editoriálov a dizajnéri ju tiež zbožňujú. Vyzerá to tak, že nielen bežné ženy, ale aj tie z obálok, majú svoje komplexy. Je to úplne normálne a prirodzené. Avšak Hailey pochopila, že to, aby žena bola spokojná sama so sebou, je jedinou cestou k úspechu. 

Prečítajte si: Desivá kliatba slávnych Kennedyovcov. Komu sa ju podarí zlomiť?

"Nenávidela som svoje telo. Svoje široké boky, extrémne štíhly a nesúmerný pás, ramená, či riedke vlasy. Mohla by som pokračovať. Podľa mňa najmä v teenegerskom veku s tým bojuje každé dievča. No je dôležité začať sa pozerať na seba inými očami. Áno, kritika je fajn, ale objektívna. A my samé v tomto objektívne ani náhodou nie sme. Verte mi. Komplexy boli mojím druhým "JA"," prezradila pre americký Vogue.

 

"Avšak až vo chvíli, kedy pochopíte, že sa máte milovať, začne sa vám dariť. Ako máte byť atraktívna pre okolie, keď sa sama nedokážete pozrieť do zrkadla? A tak ako to platí o vonkajšej stránke, pozerajte sa aj na svoje vnútro. O to sa treba starať tiež. "

 

"Ja už dnes viem, že zdravé sebavedomie je cesta k úspechu. Keď som to pochopila, začalo sa mi dariť. Nielen kariérne, ale aj v osobnom živote. Dokonca som sa v tom čase vydala, takže to musí fungovať, no nie?"

Neprehliadnite: Nechcené dieťa a zlá študentka. Aká bola princezná Diana predtým, než stretla Charlesa?

Vždy musíte nájsť niečo, čo sa vám na sebe páči. Potom to budú rovnako vnímať aj iní. Áno, úspech a sebaláska spolu úzko súvisia. A je dobré si to čo najskôr uvedomiť.

- Najčítanejšie -