Presunúť na hlavný obsah

Kylie Jenner šla na plastiku pŕs ako 19-ročná: Ak by mohla vrátiť čas, rozhodla by sa inak. Ženám odporúča jediné

Zahraničné celebrity

Jedna z najznámejších Kardashianiek - Kylie Jenner - dlho odmietala priznať, že vyhľadala služby plastického chirurga. Tvrdila, že má "iba výplne". V závere najnovšej série reality show The Kardashians ale vyšla s kožou na trh. Dnes vie, že ako násťročná by sa rozhodla inak.

Kylie Jenner je najmladšia členka klanu Kardashian. Má dvadsaťpäť rokov a majetok, o akom sa bežnému smrteľníkovi ani len nesníva. Napriek tomu sú veci, ktoré nedokážu zvrátiť ani peniaze. U Kylie to je rozhodnutie, ktoré spravila ako devätnásťročná. 

"Nechala som si prerobiť prsia skôr, než sa narodila Stormi. Nemyslela som na to, že budem mať dieťa ako dvadsaťročná. Hojilo sa mi to ešte šesť mesiacov po pôrode," priznala Kylie svojej dobrej kamarátke. Ich rozhovor bol súčasťou novej epizódy reality show The Kardashians

Podľad na umelé prsia jej zmenilo materstvo

Ak by mohla najmladšia Kardashianka vrátiť čas, na zákrok by nešla. "Prajem si, aby som to nikdy nespravila." Ženám, ktoré o plastike pŕs uvažujú, odporúča počkať a podstúpiť ju až po deťoch.

Dnes sa na to celé totiž pozerá optikou matky. "Mám dcéru. Zlomilo by mi srdce, ak by si chcela dať nechať spraviť telo v devätnástke," citoval slová Kylie z reality show portál USA Today. Jenner chce byť Stormi dobrou, vzornou mamou a už si nemyslí, že je rozhodnutie pred rokov bolo správne.

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná plastických operácií. Známa celebrita ich mala podľa odborníkov absolvovať desiatky

Dokonca sa kamarátke pred kamerami nebála priznať ani to, že "svoje" prsia mala vlastne rada. "Ty vieš, že som si pred Stormi nechala urobiť prsia. Mala som krásne prírodné prsia. Proste perfektná veľkosť a všetko," dodala Jenner.

Je to prvý raz, čo Kylie prehovorila o plastike prś. Špekulácie na túto tému kolujú od roku 2015, no Kardashianka ich dosiaľ popierala. Kyprejšie krivky tela pripisovala hormónom, menštruácii a napokon materstvu. 

Neprehliadnite: Do okruhov vyvolených sa nedostali. Sesternice Kardashianiek nie sú pre svet šoubiznisu až tak nóbl

Prsia ale podľa verejnosti nie sú jediná partia tela, kvôli ktorej šla slávna brunetka pod nôž plastického chirurga. Špekuluje sa aj o nose, lícnych kostiach a zadku.

- Najčítanejšie -