Presunúť na hlavný obsah

Najpríťažlivejše mamy slovenského showbiznisu: Materstvo im neubralo na atraktivite, práve naopak

Slovenské celebrity

Tieto mamy patria rozhodne medzi najatraktívnejšie v našom showbiznise. Sú jasným dôkazom toho, že materstvo vám vôbec nemusí ubrať z atraktivity. Práve naopak!

Monika Sakmanová

Sympatická a krásna tanečníčka Monika Sakmanová sa vždy mohla pochváIiť nádherným telom. Celý život je mimoriadne aktívna a akčná. Pohyb jej nikdy nebol cudzí, čo sa rozhodne v tom najlepšom odzrkadlilo aj na jej figúre. Dokonca aj po pôrode sa dostala expresne rýchlo do formy. Je jasným dôkazom toho, že aj mama môže vyzerať ako sexi diva. 

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

Alexandra Orviská

Moderátorke Alexandre Orviskej by veru málokto uveril, že je dvojnásobnou mamou. Telo bohyne je jej veľkou devízou a výsledkom toho, že táto známa kráska veru neobsedí. Má mimoriadne aktívny životný štýl a o pohyb v jej živote skrátka nie je núdza. 

Mária Dušička

Podnikateľka Mária Dušička má za sebou intenzívnu kariéru modelky a vyzerá nádherne. Je sama sebou, na nič sa nehrá a práve autenticita ešte znásobuje jej sexappeal. Mama rozkošného dievčatka, malej Arie sa radí medzi najkrajšie ženy v našom showbiznise. O svoje telo sa poctivo stará a je to vidieť!

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší