Presunúť na hlavný obsah

Hailey Bieber sa nechcela s prvým dieťaťom ponáhľať a toto je dôvod: Dnes budúca mama vie, že prišla tá správna chvíľa

Zahraničné celebrity

Len nedávno sa Hailey Bieber pochválila svojím rastúcim tehotenským bruškom, hoci podľa médií už bola tehotná veľakrát. Tento krát je to skutočné a budúca mamička aj prezradila dôvod, prečo sa nechcela s dieťaťom ponáhľať.

Existoval dôvod 

Ako informuje magazín Marie Claire, Hailey Bieber sa nechcela s dieťaťom po svadbe so svojím manželom, spevákom Justinom Bieberom, príliš poponáhľať. Existoval na to dôvod, prečo sa rozhodla budúca mamička chvíľu počkať, než začne svoju dvojčlennú rodinu rozširovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Všetci si mysleli, že je tehotná, ale ona v skutočnosti trpela: Hailey Bieber prehovorila o probléme, ktorý trápi viacero žien

Čakali na ten správny moment 

V septembri tohto roka si Hailey a Justin pripomenú šesť rokov manželstva. Brali sa pomerne mladí  a ako to už býva zvykom, hneď po svadbe ich médiá začali bombardovať otázkami o dieťati. Hailey bola podľa médií tehotná už toľkokrát, že by musela mať najmenej desať detí. No nakoniec sa dočkali a pár sa len nedávno prostredníctvom svojich sociálnych sietí rozhodol vyjsť s pravdou von. Vraj len čakali na ten správny moment na rozšírenie rodiny. 

Hailey chcela najskôr čas osamote s manželom 

Hailey pre Us Weekly stihla prezradiť, že je už v šiestom mesiaci a už majú zrejme vybraté aj meno pre svoje prvorodené dieťa: „Hailey vždy vedela, že chce byť matkou, takže toto je jej splnený sen. Hoci vždy vedela, že chce mať dieťa, po svadbe to nechcela uponáhľať,“ prezrádza zdroj pre ten istý magazín. Zdroj tiež uviedol, že Hailey si chcela užiť Justina a manželstvo, čas osamote spolu ako pár predtým než do tohto zväzku prídu deti. 

Čítajte tiež: Najsexi spevák planéty? Justina milovali tie najkrajšie ženy sveta, on má však oči už len pre jedinú

Pre Hailey bolo ťažké udržať toto tajomstvo 

Hailey a Justin odhalili svoje malé sladké tajomstvo vo videu na Instagrame oboch. Hailey mala na sebe biele čipkované šaty Saint Laurent od Anthonyho Vaccarella. Zapózovali si na Havaji, kde si slávnostne obnovili svoje manželské sľuby: „Pre Hailey bolo ťažké udržať toto tajomstvo. Nevedela sa dočkať, kedy urobí veľké oznámenie. Teraz, keď je to vonku, má pocit, že sa doslova vznáša. Nevie sa dočkať ďalšej kapitoly a vie, že Justin bude úžasný otec,“ povedal ešte zdroj. 

Neprehliadnite: Justin Bieber požiadal verejne manželku, Hailey Bieber, o dieťa do konca roka: Čo na to ona?

Obaja budú skvelí rodičia 

Samozrejme hneď, ako video vypustili, strhla sa lavína gratulácií od mnohých známych hollywoodskych tvárí vrátane ich dobrej priateľky, Kendall Jenner, ale aj Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kaii Gerber. Bola to práve Kaia, ktorá o Hailey napísala, že ju pozná dlho a vie, že má v sebe materské vlastnosti, že obaja budú skvelí rodičia.