Presunúť na hlavný obsah

Od rodiny Kardashian-Jenner po Priyanku Chopru: Extravagantné spôsoby, ako slávni ľudia oslavujú Vianoce

Zahraničné celebrity

Čo myslíte? Ako asi vyzerá vianočný duch v podaní hollywoodskych hviezd? Niektorí sa nezaobídu bez tradičných vianočných perníkov, výzdoby, spievania kolied, iní slávia Vianoce trocha extravagantnejšie. Auto pripomínajúce obrovský vianočný darček, okázalé vianočné večierky či prehnane drahé dary. O ktorých celebritách je reč?

Rodina Kardashian-Jenner

Pokiaľ ide o organizovanie večierkov akéhokoľvek druhu, rodina Kardashian-Jenner sa bez večierku nezaobíde ani na Vianoce. Platí u nich v kruhu rodiny, ale aj všetkých ostatných. Ako informuje portál lifestyleasia.com, v roku 2019 zorganizovala najstaršia z rodu Kardashian, Kourtney vianočnú párty, na ktorej sa o zábavu postarala speváčka Sia. Vchod bol lemovaný vianočnými hviezdami, ktoré podľa časopisu People sami o sebe stáli až 12 000 USD. Keď hostia vošli do domu, privítal ich obrátený vianočný stromček. Čerešničkou na torte bola horúca čokoláda všade. Za zmienku stojí aj oslava, ktorú usporiadala Kim Kardashian West v roku 2018 a stála neuveriteľných 1,3 milióna USD. Celá záhrada bola pokrytá falošným snehom, hostia tu dokonca našli aj snehový kopec, kde sa mohli sánkovať. Okrem toho sa tu nachádzal tunel osvetlený 10 000 svetlami, kde si pozvané celebrity mohli urobiť selfie. Vianočný večierok v podaní tejto rodiny je jednoducho plný extravagancie. Nič iné od nej ani nečakáme.  

Mohlo by vás zaujímať: Zimná krajina zázrakov Kim Kardashian: Inšpirujte sa jej vianočnou výzdobou, ktorá je taká rozprávková

Justin Bieber

Muži a autá alebo stroje rôzneho druhu. To k sebe jednoducho pasuje. Výnimkou nie je ani spevák Justin Bieber. V roku 2017 posunul svoju vášeň ešte o stupeň vyššie a vdýchol svojmu tátošovi vianočného ducha. Svoj vtedajší Mercedes-Benz Triedy G pomaľoval tak, aby pripomínal jeden veľký vianočný darček s motívmi snehových vločiek, Santa Clausa a ľadových medveďov.

Priyanka Chopra a Nick Jonas

Milujúci manžel určite vie, čím svoju manželku na Vianoce potešiť. V roku 2019 spevák Nick Jonas daroval Priyanke Chopra Jonas, svojej manželke, snežný skúter Ski-Doo. Svojím darčekom sa pochválila na Instagrame a napísala, že jej manžel ju skutočne dobre pozná. Hodnota snežného skútra sa vtedy odhadovala na približne 12 000 USD. Takže vtedajšie Vianoce strávili prevažne na snežnom skútri. 

Čítajte tiež: J Lo prezradila svoj tradičný vianočný rituál: Toto robí každý rok, keď všetci zaspia...

Beckhamovci

Rovnako aj David Beckham vie, ako potešiť svoju ženu Victoriu a rozhodne nešetrí, keď príde reč na vianočný darček pre ňu. Podľa Marie Claire mal David Victorii v roku 2010 darovať bordovú tašku Hermès Birkin v hodnote 25 000 eur. V roku 2008 jej daroval striebornú edíciu himalájskej birkinky posiatej diamantmi v hodnote 80 000 eur. Tiež patria k známym rodinám, ktoré sa na Vianoce vyberú do tepla a trávia Vianoce všetci spolu. Napríklad aj v takýchto rovnakých saténových pyžamách ako v roku 2020. 

Paris Hilton

Paris Hilton býva už tradične jednou z hlavných hostiek v dome Kardashian-Jenner na vianočnej párty. Prečo by teda túto rodinu nepohostila aj ona na svojom vlastnom vianočnom večierku? Naň pozve okrem svojej rodiny aj všetkých svojich priateľov, ktorí tancujú na džezovú hudbu a v pozadí sa trbliece nádherný vianočný stromček. Paris je jednou z celebrít, ktoré si Vianoce užívajú naplno, tak aby ju bolo vidieť. Naposledy si takto zapózovala aj so Santa Clausom.

Neprehliadnite: Čím sa obdarováva kráľovská rodina? Niektoré ich tipy na výber vianočných darčekov vás dostanú, sú vtipné a nápadité

John Legend a Chrissy Teigen

Netradičné a trocha extravagantné Vianoce vedia prežívať aj v rodine speváka a skladateľa Johna Legenda. Svoju manželku, Chrissy Teigen, v roku 2015 prekvapil obrovským syrovým kolesom, ktorého cena sa má pohybovať okolo 3 000 USD. Chrissy sa pochválila svojím vianočným darčekom aj na Instagrame, kde napísala, že jej John dal jej životný sen, koleso syra, do ktorého môžete vložiť cestoviny a rizoto na dlhé roky.