Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle prezradila, že sa s Harrym rozhodovali medzi dvoma menami pre princa Archieho: Takto to vyriešili

Zahraničné celebrity

Meghan Markle prezradila, že s princom Harrym sa nemohli rozhodnúť medzi dvomi menami pre ich jediného syna, Archieho. Archie má dnes už 5 rokov, a keďže sa jeho rodičom páčilo aj druhé meno, urobili to, čo by urobili aj iní rodičia.

Archie oslavoval už 5 rokov 

Začiatkom mája, konkrétne 6. mája, oslávil zatiaľ jediný syn Meghan Markle a princa Harryho, Archie, už 5 rokov. Kráľovská biografka, Ingrid Seward, pri tejto príležitosti prezradila, že Archie bude pravdepodobne oslavovať so svojimi kamarátmi zo škôlky, obyvateľmi a deťmi z miesta, kde v Kalifornii žijú: „Večierok bude možno tematický, možno superhrdinský, ako to u tejto vekovej skupiny detí býva obľúbené,“ povedala pre The Sun. Tiež dodala, že narodeninovú tortu mu pravdepodobne upečie sama Meghan, tak ako to bolo aj pred rokom na jeho štvrté narodeniny, kedy upiekla citrónovú tortu z citrónov priamo z ich záhradky. 

Mohlo by vás zaujímať: Meghan Markle prehovorila o Harrym: Je to praktický otec, najmä, keď sa stanete čerstvou matkou

V hre boli dve mená 

Hoci dnes Archie žije s rodičmi a mladšou sestrou Lilibeth v Kalifornii, kde bude aj oslavovať, narodil sa práve v Londýne. A ako informuje magazín Marie Claire, takmer sa nevolal Archie. Meghan povedala, že ona a Harry sa nemohli rozhodnúť medzi Archiem a Harrisonom. Takže si prirodzene vybrali obe mená. Celým menom sa teda Archie volá, Archie Harrison Mountbatten-Windsor. 

Čítajte tiež: Dcéra Meghan a princa Harryho rastie ako z vody: Prvá princezná narodená v Amerike je roztomilé ryšavé dievčatko

Otvorená a naozaj priateľská 

Tieto osobné detaily prezradila Meghan ešte na vystúpení na Invictus Games 2022 v Haagu v Holandsku. Tu sa stretla s jednou matka chlapca, ktorý sa volal práve Harrison a ona sa jej prihovorila. Prezradila jej, že Harrison je tiež stredné meno jej syna. Dotyčná matka neskôr uviedla, že Meghan bola pri zdieľaní týchto informácií naozaj otvorená a naozaj priateľská. 

Neprehliadnite: Najdiskutovanejší manželia z prostredia kráľovskej rodiny pokrstili svoju dcéru: Monarchovia ich úplne odignorovali