Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Meghan a princa Harryho rastie ako z vody: Prvá princezná narodená v Amerike je roztomilé ryšavé dievčatko

Zahraničné celebrity

Princiatka Archie Mountbatten-Windsor a Lilibet Diana Mountbatten-Windsor sa v porovnaní s deťmi kráľovského páru z Walesu takmer neobjavujú na očiach verejnosti. Pred pár dňami však vznikli fotky dvojročnej Lilibet Diany.

Princezná Lilibet zo Sussexu v úvode leta oslávila svoje druhé narodeniny. Mesiac pred ňou oslavoval jej brat, Archie - princ zo Sussexu - mal v máji štyri roky. Súrodenci nesú kráľovské tituly od nástupu ich dedka na trón Británie. 

Ich rodičia - Meghan Markle a princ Harry - už niekoľko rokov nie sú súčasťou monarchie. Kráľovskú rodinu sa rozhodli opustiť s niekoľkomesačným Archiem v náručí. Chlapček sa teda narodil v Londýne, čo sa nedá povedať o jeho sestre. Lilibet prišla na svet kalifornskej Santa Barbare a stala sa tak prvou princeznou narodenou v Spojených štátoch.

Spomínané mesto v slnečnej Kalifornii sa stalo rodinným zázemím páru. Prominentná časť, v ktorej Meghan a Harry vychovávajú svoje dve krásne deti, ponúka veľké súkromie. "Štvrť je známa svojimi odľahlými pozemkami na svahoch, ktoré sľubujú maximálne súkromie... Nehnuteľnosť Harryho a Meghan je situovaná na súkromnej ceste s dlhou príjazdovou cestou a veľkými bezpečnostnými bránami," zhrnul magazín Hello!

Harry a Meghan sa teda v čo najväčšej miere snažia chrániť svojich potomkov, ide skutočne o výnimku, ak sa jedno z detí objaví pred objektívmi fotoaparátov. A ak to nejde inak, svetoznámi rodičia aspoň hľadajú cestu, ako svoje ratolesti čo najlepšie "skryť". 

Mohlo by vás zaujímať: Nový dokument princa Harryho a Meghan Markle: Vráti ich späť do jedného desivého momentu ich kráľovského života

Pred pár dňami sa takto vynašiel princ Harry, ktorý mal v náručí svoju dvojročnú dcérku. Lilibet držal chrbtom k paparazzom, aby jej nebolo vidno celú tvár. Rozkošné ryšavé vlásky len potvrdzujú, že "Lili" má viacero rysov po otcovi, napokon sú to i modré oči, ktoré ich spájajú.  

Malá princezná rastie ako z vody, v bielo-modrých šatách s golierom, podkolienkach a červených balerínkach pôsobila skutočne roztomilo. Zábery princiatok Harryho a Meghan sa objavujú len sporadicky, no vždy je krásne pozorovať, ako zapracovali gény.

Neprehliadnite: Nočná mora: Meghan a Harry sa stali obeťou paparazzi naháňačky, podobne ako pred rokmi jeho mama, princezná Diana