Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejšie dvojice na plátne, v súkromí sa neznášali: Nielen Patrick Swayze a Jennifer Grey mali medzi sebou spory

Zahraničné celebrity

Hoci na filmovom plátne vždy pôsobili, ako keby boli pre seba stvorení, realita bola úplne iná. Tieto hviezdne páry sa naozaj v súkromí vôbec nemuseli.

Claire Danes a Leonardo DiCaprio

V roku 1996 si v ikonickej a jednej z najromantickejších snímok Rómeo a Júlia, zahrali Claire Danes a Leonardo DiCaprio. Avšak akákoľvek príťažlivosť medzi nimi, mimo kamier nefungovala. Vraj jej on pripadal veľmi detinský a ona jemu príliš konzervatívna a zošnúrovaná.

Mohlo by vás zaujímať: Z dovolenkových foto Demi Moore sa nechce veriť, že bude čo nevidieť v klube 60-tničiek: Čo obsahuje jej jedálniček?

Cielene sa jeden druhému preto vyhýbali a nehovorili spolu. Hoci s odstupom času, Claire v jednom z rozhovorov priznala, že bola do neho v tom čase tak trochu zamilovaná a nevedela s tým pracovať. Aj preto bola k nemu odmeranejšia ako bolo vhodné.

Patrick Swayze a Jennifer Grey

Dvojica, ktorá pôsobila ako skutočný milenecký pár na filmovom plátne, spolu mimo kamier bojovala. Jennifer a Patrick mali nastavené priority počas samotného nakrúcania inak a to sa prejavilo aj na ich vzťahu. Kým on poctivo drel a nacvičoval scény, ona to brala až príliš s nadhľadom a vágne. A keď jej niečo nevyšlo bola veľmi emotívna.

"Počas nakrúcania to medzi nami drhlo. Zvlášť keď sme boli unavení po dlhom dni natáčania. Jennifer bola veľmi emotívna, keď ju niekto kritizoval, okamžite prepukala do plaču. Inokedy zase skĺzavala do hlúpych nálad a museli sme pretáčať scény znova a znova, keď sa začala smiať.“

Jennifer Aniston a Jay Mohr

Pamätáte si na komédiu Perfektný záskok? Jennifer Aniston a Jay Mohr v nej vyzerali ako nádherný pár, avšak medzi nimi boli spory, hneď od začiatku nakrúcania. Sám herec prezradil, že jeho najnepríjemnejšie nakrúcanie bolo s Jenn, ktorá všetkým okolo dávala jasne najavo, že s ním nechce pracovať. 

"Šesť chlapov testujú na kameru! Šesť! A ten chlap,ktorého vyberú je ten,  ktorého nenávidím!"

Nuž zdá sa, že nie vždy si hereckí kolegovia sadnú. Všetko je to predsa len o ľuďoch!

Neprehliadnite: Nikdy nechcel byť sexsymbolom, len mať zdravú a šťastnú rodinu. Patrick Swayze sa toho však nikdy nedočkal