Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie sukne tohto leta: Toto sú kúsky, ktoré dodajú vašim nohám zmyselnosť

Móda

Počas leta by vám v šatníku nemala chýbať dobre padnúca sukňa. Ak neviete, po akom kúsku siahnuť, prinášame malú dávku inšpirácie.

Saténové obsesie

Čím odvážnejšie, tým lepšie. To je heslo, ktorého sa toto leto môžete držať. Netýka sa to však len strihov, ale aj farieb a materiálov. Pokojne stavte na žiarivé tóny, odvážne farby. Nosiť sa bude hodváb, satén, ktoré sú v lete extrémne príjemné a dostatočne všestranné. No a rozhodne pridávajú dávku zmyselnosti opálenej pokožke. 

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Boho comeback

Očakávajte, že festivaly a letné mestečká, budú toto leto plné boho kúskov. Od padavých sukní potiahnutých bielou čipkou alebo priedušnou bavlnou až po transparentné materiály. Pri tomto sa držte pravidla, že menej je viac. Teda pri takejto výraznejšej sukni, voľte minimalistickejší zvyšok outfitu.

Luxusná koža

Kožené sukne sú už dlho základom šatníka. Prijmite túto sezónu trend s koženou sukňou alebo tou z umelej kože. Veľmi IN sú aj šortky, ktoré vyzerajú ako sukňa. Skombinujte ich s bielou košeľou a môžete vyraziť do ulíc!

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria