Presunúť na hlavný obsah

Z malých dievčatiek vyrástli veľké slečny: Dcéra Barbory Krajčírovej ako anjel, Magda Šebestová má doma hotovú modelku

Slovenské celebrity

Naše známe Slovenky majú doma už skutočne veľké slečny. Z rozkošných dievčatiek vyrástli dámy a krásou už teraz konkurujú svojim mamám.

Zoe Kachútová

Dcérka našej obľúbenej speváčky, Márie Kachútovej Čírovej, vyzerá ako jej dokonalá malá kópia. Zoe nedávno oslávila krásne 12.-te narodeniny a na svoju známu maminu sa podobá čoraz viac. A to nielen výzorom, ale zdedila po nej aj obrovskú dávku talentu. Nádherný hlas a éterický výzor jej dávajú najlepšie predpoklady byť minimálne tak úspešnou ako je samotná Mária. Mladá slečna má v sebe skrátka obrovský potenciál!

Čítajte tiež: Najkrajšie postavy Sloveniek v bikinách 2023: Jedna z najvplyvnejších krások a jej premena, bývalá Miss aj po 20 rokoch tip-top

 

Amia Popovič

Amia, dcéra Barbory Krajčírovej a hudobníka Tomiho Popoviča sa od útleho detstva radila medzi najrozkošnejšie deti nášho showbiznisu. A na tom sa nič nemení ani v čase, keď dospieva. Amia pôsobí ako hotový anjel. Nádherné blond vlasy, nebesky modré oči a jemnosť jej veru nechýbajú. Je však aj veľmi šikovná. Kým po mamine zdedila dokonalý vzhľad, po otcovi skutočné umelecké vlohy. 

 

Magdaléna Šebestová

Nádherná a sexi Magdaléna Šebestová je mamou čarovného dievčatka Ninky. Tá sa podobá nielen na ňu, ale rozhodne má črty aj po otcovi, futbalistovi Jankovi Ďuricovi. Krásna slečna má najlepší nábeh aby, keď bude chcieť, bola v modelingovom svete rovnako úspešná, ako kedysi jej známa mamina. Má dlhé nohy a zjav bábiky. Jednoducho gény sa nezaprú!

Mohlo by vás zaujímať:  Leto sa už blíži, toto sú najštýlovejšie plavkové inšpirácie známych Sloveniek: Sexappeal aj pohodlnosť v jednom