Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová v spoločnosti synov: Yannick a Paul Henry poriadne vyrástli, takýto majú štýl

Slovenské celebrity

Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová bola medzi čestnými pozvanými hosťami na svetovom finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024. Spoločnosť jej robili synovia Yannick a Paul Henry.

 

FEMINITY TV: Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024 v Prahe

 

 

Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová v spoločnosti synov

Daniela Peštová sa stala najslávnejšou v 90. rokoch, vrchol kariéry jej zabezpečil status supermodelky, ktorá žne úspechy dodnes. Vďaka neustálej starostlivosti o seba s dôrazom na prirodzenosť a krokom s dobou, dodnes získava lukratívne zákazky a živí sa ako profesionálna topmodelka. Je inšpiráciou nielen pre svoje ročníky, ale aj vzorom pre novú generáciu.

Čítajte tiež: Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nové tváre, ktorým sa otvárajú dvere modelingu!

Práve nové tváre modelingu prišla podporiť na svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024, ktoré sa konalo v Prahe. Spoločnosť jej robili synovia, starší Yannick a najmladší Paul Henry. Daniela je rokmi verná agentúre Elite a riaditeľovi Sašovi Jánymu, ktorý sa tento rok premiérovo zhostil úlohy producenta svetového finále v pražskej O2 aréne. 

Yannick a Paul Henry poriadne vyrástli, takýto majú štýl

Daniela má tri deti, najstaršieho Yannicka, dcéru Ellu a najmladšieho Paula Henryho. Práve synovia sa usadili po jej boku v prvom rade počas galavečera svetového finále. 28-ročný Yannick a 15-ročný Paul Henry si vybudovali svoj vlastný osobitý štýl. Yannick žije v zahraničí a módna a kreatívna oblasť mu nie je cudzia, čo sa odráža aj na jeho vkuse. S módou rád experimentuje a ide si vlastnou cestou. Yannick už v minulosti robil garde svojej mame počas národných finále na Pražskom hrade.

Paul Henry už tiež nie je malý chlapec, ale tínedžer, ktorý si tiež pestuje vlastný štýl. Obom to po boku mamy veľmi pristalo a je milé vidieť, že s ňou zavítajú na fashion show a finále najprestížnejšej modelingovej súťaže. Daniela na svoju rodinu nedá dopustiť a cítiť to z nej vždy, keď sa objaví v spoločnosti, či už po boku jej životnej lásky, Paľa Haberu, alebo detí. 

Neprehliadnite: VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší