Presunúť na hlavný obsah

Transparentnosť bude toto leto IN: Po akých kúskoch siahnuť, aby ste podporili sexappeal, no nepôsobili vulgárne?

Móda

Transparentné materiály, priesvitné látky, to všetko sa počas leta opäť žiada o slovo. S takýmito kúskami však treba vedieť pracovať, aby ste si zachovali atraktivitu. Viete ako na to?

Endless summer

Najnovší módny trend priesvitných transparentných šiat, ktoré volajú aj "sheer dress" rozpútal doslova vlnu transparentnosti vo fashion svete. A kedy, ak nie v lete, je čas implementovať takéto veci do šatníka.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Stavte však v tomto smere skôr na minimalizmus, keďže samotné tieto kúsky sú odvážnym prvkom. Veľmi pekne vyznie jednoduchý, priesvitný top v kombinácii so slip skirt.  Je to sexi, no zároveň stále jemné a ženské!

Playful colour

Pokojne aj pri transparentných kúskoch siahnite po farbe. Vôbec sa toho netreba báť. Či už zvolíte šaty alebo blúzku, krásne bude pôsobiť v rámci materiálov tiež jemná čipka. Je to skutočne hravé, chic a sexi!

Atypical materials

Nosia sa aj rôzne vzory a atylické materiály. Takéto kúsky sú sami o sebe už ako keby doplnkom, čiže po tých siahajte naozaj veľmi striedmo.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Pamätajte, že čím výraznjší máte jeden kúsok pri stylingu, tým musí byť zvyšok looku jemnejší. Skrátka, tak ako všade aj v móde funguje absolútne dokonale balance.