Presunúť na hlavný obsah

Deti narodené v týchto znameniach patria medzi najtalentovanejšie: Z tohto spojenia tiež najčastejšie vznikajú

Partnerské vzťahy

Tieto deti patria medzi mimoriadne talentované. Darí sa im takmer vo všetkom, čoho sa dotknú. No a vieme, z akého hviezdneho spojenia sa rodia najčastejšie.

Lev

Deti narodené v znamení Leva, majú svoj skrytý talent hlavne vo výkone. Nechýba im cit pre dramatickosť a túžbu zažiariť vo svetle reflektorov, už od útleho detstva. Či už ide o herectvo, spev alebo verejné vystupovanie, ich charizma od malička divákov uchváti. A presne obdiv je to, čo ich následne potom aj počas života sprevádza.

Neprehliadnite: Strach z podvádzania nemusí byť len strachom. V mnohých prípadoch ide o pravdu, zhodujú sa odborníci

Strelec

Tieto deti majú svoj skrytý talent v smäde po dobrodružstve. Nesú v sebe prirodzenú túžbu objavovať nové obzory. Ich nadšenie, otvorená myseľ a optimizmus ich vlastne od plienok vedú k vzrušujúcim zážitkom. Akosi to v sebe majú. Sú veľmi tvorivé, kreatívne a extrémne sa im darí v umeleckej sfére. Tam aj najčastejšie nachádzajú uplatnenie. 

Ryby

Ich skrytý talent je v živej predstavivosti. Majú prirodzenú schopnosť snívať, tvoriť a spájať sa so svojimi vnútornými emóciami. Ich krehká umelecká a intuitívna povaha, z nich robí veľmi úspešných ľudí v sociálnych sférach a kreatívnych oblastiach.  Deti týchto troch znamení najčastejšie vzídu zo spojení Rýb a Strelca. Možno aj to predurčuje ich určité povahové črty a jasne zadefinované talenty. 

Mohlo by vás zaujímať: Z jedného dňa na druhý ma prestalo baviť milovanie s mojím priateľom: Nakoniec som pochopila, prečo.