Presunúť na hlavný obsah

Najsebeckejšie ženy sa narodili v týchto znameniach: Táto ich vlastnosť sa prejavuje vo vzťahoch s mužmi, ale aj s kamoškami

Partnerské vzťahy

Kariérne sú mimoriadne úspešné, no vo vzťahoch sa vo veľkej miere prejavuje ich sebecká stránka. Ktoré ženy sa radia do tejto nie príliš lichotivej kategórie?

Baran

Ženy narodené v znamení Barana sú známe svojou divokou nezávislosťou a odhodlaním. Aj keď tieto vlastnosti môžu byť obdivuhodné, mnohokrát vedú práve k sebeckému správaniu. Často sa zameriavajú na svoje vlastné ciele a ambície, avšak na úkor pocitov alebo potrieb iných. Dokonca aj svojej polovičky, či priateliek. Ich súťaživá povaha ich núti klásť seba na prvé miesto, čo sa občas môže javiť ako sebastrednosť.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Býk

Ženy, koré sa narodili v znamení Býka majú silný vzťah k materiálnym veciam a pohodliu. To ich vedie v niektorých situáciách k tomu, že uprednostnia svoje vlastné túžby pred potrebami iných. Ich láska k luxusu a stabilite môže spôsobiť, že sa zdráhajú zdieľať alebo robiť kompromisy, čo vedie k sebeckému správaniu, ktoré sa potom rozvíja vo veľkom. 

Škorpión

Škorpiónky sú známe svojou intenzitou a vášňou, no majú aj tajnostkársku a manipulatívnu stránku. Ich túžba po kontrole a moci ich niekedy smeruje k tomu, že sa sústredia len na svoje vlastné programy pred blahom iných. Dokážu zúrivo chrániť vlastné záujmy, čo hraničí s vysokou dávkou sebectva, ktorá potom u nich nasleduje. Bývajú pracovne veľmi úspešné, len teda je to na úkor ich osobných vzťahov. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu