Presunúť na hlavný obsah

Osud máte vo svojej dlani: Pozrite sa, čo prezrádza vaša línia manželstva a odhaľte, čo vás v ňom čaká

Partnerské vzťahy

Naša dlaň dokáže naozaj veľa prezradiť. Pokiaľ sa chcete o svojom manželstve dozvedieť niečo viac, pozrite sa, čo si všímať a na čo sa zacieliť.

Čiara manželstva odhalí, či budete mať naozaj šťastný zväzok

To, či bude vaše manželstvo šťastné a harmonické, alebo naopak nevyrovnané a náročné, dokážete vraj vyčítať aj z vlastnej dlane. Línia manželstva vie v tomto smere prezradiť naozaj veľa. V dlani sú kľúčové najvýraznejšie čiary a to čiara života, hlavy, osudu a srdca. Čo sa týka čiary manželstva, tú nájdete na ľavej ruke, tesne nad čiarou srdca. Vedie z boku dlane pod úrovňou malíčka. 

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Keď už vo zväzku ste, skúste dať obe ruky malíčkami k sebe, tak aby sa tieto čiary manželstva spojili. Na ľavej ruke je totiž tá vaša, na pravej tá vašej polovičky. Ak sa spoja, nadväzujú na seba, čaká vás krásne a šťastné manželstvo, plné pokoja, lásky a porozumenia.

Keď sa však nedotknú, sú úplne odlišné, značí to problémy a ťažkosti. Napríklad, keď je línia dlhá a hlboká, tiež to vypovedá o pevnom pute, ktoré vydrží roky. Keď sa pretne s čiarou osudu, máte naozaj šťastie, lebo po vašom boku je láska vášho života.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Krátka čiara vypovedá o tom, že budete ťažšie hľadať skutočnú lásku a prejdete si viacerými vzťahmi. Je tiež otázne, či sa dočkáte svadby, alebo sa rozhodnete s niekým žiť bez spečatenia svojho zväzku. Dokonca, keď objavíte pod čiarou manželstva ešte jednu podobne tenkú, je to znakom paralel rôznych vzťahov, či nevery. Takisto, keď sa čiara manželstva na konci rozvetvuje, signalizuje to možný rozvod. Tak čo máte napísané vo svojej dlani?