Presunúť na hlavný obsah

Posteľoví králi: Títo muži majú v danej kategórii prvenstvo, vďaka jednej veci

Partnerské vzťahy

Ide o extrémne vášnivých milencov, ktorí sú v posteli skutočne skvelí. Hoci si ich na stabilné vzťahy úplne neužijete, rozhodne vám to vynahradia v rámci intimity.

1. Býk

Muži Býci sú známi svojou láskou k pohodliu, kráse a zmyslovým pôžitkom, vďaka čomu sú v posteli pozorní a starostliví partneri. Často sa dobre zhodujú s Rakom, ktorý si cení bezpečnosť a emocionálne spojenie.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

To dopĺňa potrebu muža Býka po stabilite a fyzickej náklonnosti. Býci sa vždy snažia so sexu urobiť aj trochu zmyselný zážitok

2. Strelec

Medzi fascinujúcich milencov patria aj Strelci. Sú charizmatickí a majú prirodzený cit pre drámu a romantiku, čo z nich robí vzrušujúcich a veľkorysých possteľových kráľov. Najviac sa zhodujú s Váhami, ktoré oceňujú ich potrebu náklonnosti a obdivu. Rovnováha Váh a intenzita Strelca môže vytvoriť dynamický a nadšený vzťah v spálni aj mimo nej.

3. Škorpión

Muži Škorpióni sú intenzívni a vášniví, s hlbokou emocionálnou dávkou, ktorá sa premieta do fascinujúcej prítomnosti v intímnych prostrediach. Ak majú pri sebe niekoho ako napríklad Ryby, teda stvorenia vysoko intuitívne a emocionálne, dokážu sa spojiť na hlbokej úrovni. Akékoľvek spoločné fyzické prežívanie, potom robia vždy intenzívnym a myslia aj na pohodlie svojej polovičky.  

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

To, čo majú muži týchto troch znamení spoločné a čo ich mení na dokonalých milencov je, že sa v posteli snažia vytvoriť zo sexu zmyslový pôžitok. 

Sú títo muži skvelí milenci?

spolu hlasovalo 138 ľudí

Áno
61
Nie
77