Presunúť na hlavný obsah

Láska na druhý pokus: Tieto známe tváre jej dali šancu a urobili naozaj dobre

Slovenské celebrity

Hoci ich cesta k spoločnému životu nebola úplne priamočiara, dokázali že sú pre seba stvorení. Tieto dvojice dali láske druhú šancu a urobili skutočne skvelé rozhodnutie!

Alexandra Orviská & Jaroslav Janus

Obľúbená a sexi moderátorka tvorí pár s hokejistom Jaroslav Janusum už skutočne pekne dlho. Dali sa dokopy ešte v roku 2014, no začiatky ich lásky neboli úplne idylické. Prešli si obdobiami, kedy sa rozchádzali a potom sa dali opäť dokopy. Dalo by sa povedať, že pár rokov, to bolo medzi nimi naozaj veľmi turbulentné.

Čítajte tiež: Štýlová svadba ako z filmu: Známa Slovenka sa vydala, nevesta so ženíchom sa poriadne odviazali

Potom však dokázali, že sú jeden pre druhého stvorení sa nedokážu byť bez seba. Dnes majú spoločného syna, ktorý ich lásku ešte viac zocelil. Saša nikdy nevyzerala spokojnejšie, šťastnejšie a vidieť, že to medzi touto dvojicou stále krásne a vášnivo iskrí. 

"...zaľúbená ako puberťáčka celý život do teba".

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Cifra

Spoločná cesta krásnej Veroniky a moderátorského esa Mateja, bola tiež zo začiatku trošku kľukatá. Hoci ich príbeh pripomína ten z filmového plátna aj oni si potrebovali dať druhú šancu na to, aby začali pracovať na spoločnej budúcnosti. V čase, keď Veronika odišla študovať do Ameriky, mali medzi sebou pauzu.

Neprehliadnite: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

No napokon si uvedomili, že ich láska je naozaj silná a mali by byť spolu. Dnes sú dvojnásobnými rodičmi a pracujú na spoločnom šťastí. Kdekoľvek sa všetci pokope objavia, absolútne žiaria. Áno, aj takto vyzerá ozajstná rodinná idylka. 

"V skutočnosti, moja rodina je pre mňa základ a to najdôležitejšie," napísala Veronika na svojej sociálnej sieti.