Presunúť na hlavný obsah

Uhladený účes ako trend leta, ktorý budete chcieť vyskúšať: Tento vlasový styling vás zachráni pri rôznych príležitostiach

Krása

Hladké vlasy dokážu vyzerať prirodzene a zachrániť vás pri akejkoľvek príležitosti. Počas leta sa tak vyhnete krepateniu vlasov či iným nežiadúcim účinkom.

Hladké vlasy bez krepatenia či baby vlasov vás dokážu zachrániť počas rôznych príležitostí. Platí to aj v lete, kedy zvýšená vlhkosť dokáže nabúrať vaše vlasové stylingy. Vsaďte na uhladený účes s prirodzeným dojmom, ku ktorému vám stačí správne zvoliť starostlivosť. Ako tip máme pre vás aj vysúšaciu žehličku, ktorá ušetrí čas vo vašej každodennej rutine. 

Inšpirujte sa: Farba, ktorá dodá opticky objem, zoštíhli tvár a omladí: Ak neviete, čo s vlasmi, skúste túto zmenu

Vlasový olej pre najlesklejší dojem

Ikonický vlasový olej od Kérastase, Elixir Ultime s kaméliou olejnou a kaméliou japonskou vyživuje a hydratuje vlasy do hĺbky a predchádza štiepeniu končekov. Vlasy posilňuje a chráni tiež pred teplom do teploty 230 stupňov. Výsledkom je najlesklejší dojem vďaka rýchlej absorbcii lesku.

Uhladzujúca starostlivosť s termoochranou

Ide o prvé zloženie bez vody od L'Oréal Professionnel. Chráni vlasy pred vlhkosťou a krepovatením, poskytuje im termoochranu a dodá okamžitý lesk. Vysoká koncentrácia Alpha-silane, látky, ktorá je schopná ochrániť vlasy pred vlhkosťou, je najlepšou pomôckou na dosiahnutie dokonalých vlasov a zároveň presahuje hranice bežných produktov proti krepovateniu.

Žehlička na vyrovnanie mokrých a suchých vlasov

Vysúšacia žehlička na vlasy Dyson Airstrait vyrovnáva vlasy vzduchom a je jedno, či sú mokré alebo suché. Zjednodušená každodenná rutina, ktorej výsledkom sú vyhladené a narovnané vlasy pre prirodzený vzhľad. 

Mohlo by vás zaujímať: 3 štýlové účesy, ktoré sú na ženách najkrajšie: Tieto môžete nosiť stále a nikdy neomrzia