Presunúť na hlavný obsah

Títo ľudia majú vrodenú schopnosť vytvárať a udržiavať nerozbitné putá: Aj preto priateľstvá s nimi vydržia najdlhšie

Partnerské vzťahy

Ak hľadáte niekoho, na koho sa môžete spoľahnúť, ide o ľudí narodených v týchto troch znameniach. Práve oni majú prirodzenú schopnosť vytvárať si naozaj pevné a nerozbitné putá.

Baran

Barani, narodení medzi 21. marcom a 19. aprílom, sú známi svojou nebojácnou povahou. Ponárajú sa po hlave do priateľstiev, prinášajú energiu a nadšenie. Sú nielen zábavní, ale sú aj veľmi lojálni. Stoja po boku svojich blízkych v dobrom aj zlom. Ich dobrodružný duch povzbudzuje ostatných, aby vystúpili zo svojej zóny komfortu a vytvorili spomienky, ktoré vydržia na celý život.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Tiež vynikajú svojou poctivosťou. Aj keď sa to niekedy môže zdať až príliš cez, ich priatelia oceňujú priamosť. Vždy vedia, na čom s nimi sú. Pokiaľ máte priateľa Barana, pravdepodobne ste zažili jeho nekonečnú energiu a neochvejnú podporu.

Býk

Býci sú stelesnením spoľahlivosti. Keď sa zaviažu k priateľstvu, je to na celý život. Sú tu vždy, keď ich potrebujete. Spoľahlivá povaha, z nich robí ľudí, ktorí poskytujú stabilnú a upokojujúcu prítomnosť, vďaka čomu sú skalou v akomkoľvek kamarátstve.

Býci sú známi aj svojou trpezlivosťou a porozumením. Sú skvelými poslucháčmi a ponúkajú praktické rady. Toto zemské znamenie si cení lojalitu a dôveru, často vďaka tomu vytvára hlboké a zmysluplné putá. 

Strelec

Strelci sa prejavujú svojimi intenzívnymi a hlbokými vzťahmi. K priateľstvám pristupujú s vášňou, ktorá sa im len ťažko vyrovná. Sú neuveriteľne lojálni, dôverčiví, ale tiež vyberaví, pokiaľ ide o svojich priateľov. Avšak, keď ste v ich vnútornom kruhu, máte kamoša na celý život.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Sú tiež veľmi intuitívni. Často rozumejú potrebám a pocitom svojich priateľov bez toho, aby povedali slovo. Toto znamenie sa nebojí ponoriť do hlbokých rozhovorov a vnímať toho druhého z inej perspektívy.