Presunúť na hlavný obsah

Ľudia narodení v týchto znameniach zvládajú najlepšie chaotické situácie: Vďačia za to tejto vlastnosti, je základom ich úspechu

Partnerské vzťahy

Na život sa pozerajú optimisticky a s nadhľadom. Majú jasne zadefinované svoje ciele a aj preto s prehľadom zvládajú chaotické situácie. O koho ide?

1. Blíženci

Blíženci, ktorým vládne Merkúr, planéta komunikácie, sú neskutočne prispôsobiví. Toto vzdušné znamenie je definované všestrannosťou a schopnosťou myslieť o dva kroky vpred. V chaotických situáciách, preto Blíženci nepodliehajú panike. Namiesto toho používajú svoj dôvtip a šarm, aby prekonali zmätok.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Chaos im dodáva energiu, pretože napĺňa ich potrebu mentálnej stimulácie. Vynikajú v multitaskingu a dokážu zvládnuť niekoľko výziev naraz bez toho, aby sa zapotili. Vhod prídu aj ich komunikačné schopnosti, pretože sa vedia vyrozprávať zo zložitých situácií a vniesť poriadok do chaosu. 

2. Strelec

Strelec, ktorému vládne Jupiter, planéta expanzie, je dobrodruhom zverokruhu. Toto ohnivé znamenie je optimistické, nadšené a miluje dobré výzvy. Chaos je pre Strelca vnímaný ako dobrodružstvo, šanca na objavovanie nových možností a posúvanie hraníc.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Práve ich dobrodružný duch a láska k slobode ich poháňajú v chaose dopredu. Vnímajú ho skôr ako vzrušujúcu cestu, než ako skľučujúcu prekážku.

Vnímate daných ľudí takto?

spolu hlasovalo 165 ľudí

Áno
120
Nie
45