Presunúť na hlavný obsah

Flip flopy sú vo veľkom opäť hitom: Takto ich viete pekne kombinovať a povýšiť ich nosenie na nový level

Móda

Milované aj nenávidené. Presne v takej kategórii flip flopy sú. Keď patríte do prvej skupiny pozrite sa, ako ich nosiť.

Jednoduchá elegancia

Toto je kúsok, ktorý buď skrátka milujete alebo nemôžete vystáť. Podľa nás nie je nič medzi tým. Pokiaľ ste v prvej kategórii, rozhodne viete flip flopy povýšiť na nový level. Stačí ak ich skombinujete so správnymi prvkami.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Krásne vyzerajú v kombinácii s úzkymi jeansovými šortkami, klasickým tričkom a na chladnejšie dni stačí prehodiť cez seba košeľu, či bundu. Takýmto spôsobom si viete hravo a ľahko vdýchnuť kúsok elegancie aj s obľúbenými šľapkami.

Dávka romantiky

Značnú dávku romantiky si dokážete dodať klasickou hodvábnou košeľou, sukňou a práve flip flopmi. Stavte však na farby, tie rozžiaria nielen deň, ale aj vás. Jemný pastel podporí romantický look a budete vyzerať skutočne skvele. 

Holiday mood

Či už siahnete po slip dress, šatách s nariasenými rukávmi alebo áčkovej verzii s florálnymi motívmi, flip flopy budú aj pri takomto stylingu vyzerať skvele.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Veľmi pekne to pôsobí, keď si vezmete slamenú kabelku, či klobúk. Takto ľahko vytvoríte krásny a svieži dovolenkový look do mesta.