Presunúť na hlavný obsah

Letné stylingy známych Sloveniek: Natália Glosíková vždy predvedie originálne šaty, štýlová Milena Minichová a ďalšie

Slovenské celebrity

Známe Slovenky sa pri príležitosti predstavenia kozmetických noviniek obliekli do štýlových letných outfitov. Inšpirujte sa ich výberom outfitu na prichádzajúce leto.


Natália Glosíková

Tanečnica Natália Glosíková zvolila počas tohto horúceho dňa volánové mini šaty s odhalenými ramenami v nežnom bielom prevedení. Natália je milovníčkou šiat a jej stylingové kreácie nás neprestávajú baviť, vždy príde s originálnymi šatami s dôrazom na ženskosť.

Čítajte tiež: Jedna z najštýlovejších Sloveniek Petra Ficová je hrdou mamou troch detí: Najstaršia dcérka je už malá veľká slečna

Lenka Debnárová

Rosnička Lenka Debnárová predviedla zaujímavý balónový strih šiat na zips, ku ktorým zvolila telové lodičky, ktoré jej ešte viac predĺžili nohy. Originálne a pútavé. 

Milena Minichová

Aj v nohaviciach dokáže žena vyzerať žensky a sexy. Dôkazom je styling herečky Mileny Minichovej. V kombinácii s previazanou košeľou nad pupok vytvorila look, ktorý je príjemným spestrením letných dní. Krémovo-biela paleta farieb je na leto ako stvorená.

Hana Stanczová

Podnikateľka a influencerka Hana Stanczová sa stala len nedávno čerstvou trojnásobnou mamičkou a spoločnosť jej tak robil aj jej synček. Ležérna košeľa so sukňou v indie štýle sú na leto perfektnou voľbou a zaujímavé boli tiež kontrastné sandále. Na letné dni do mesta ako stvorené.

Mohlo by vás zaujímať: Letné šaty ako voľba číslo jeden podľa Márie Čírovej: Tento styling je ideálny do práce i do mesta

Eva Verešová

Bývalá Miss Eva Verešová skombinovala elegantnú čipku s ležérnou košeľou. Kontrast materiálov v inak jednoliatom outfite je u žien v zahraničí veľmi obľúbený a tešíme sa, že postupne sa tento trend udomácnil aj u nás. Pohodlný letný styling, ku ktorému už nič viac netreba.