Presunúť na hlavný obsah

Mini šaty, ktoré vládnu letu 2024: Sexi aj ženský element v jednom

Móda

Mini šaty sú kúskom, ktorý by ste si rozhodne mali toto leto zaobstarať. Nosí sa nielen široká paleta odtieňov, ale aj rôznych motívov.

Obľúbená klasika

Najobľúbenejšie mini šaty tohto leta majú spoločný jeden element. Jednoduchý strih. Farby a aplikácie nachávajú priestor vašej fantázii, no tento prvok zostáva. 

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Mimoriadne obľúbenými sa stali simple bavlenené kúsky v čiernej, ktoré viete krásne kombinovať s rôznymi ľanovými košeľami, či sakami. Pridaným doplnkov ľahko z mestského looku vytvoríte ten večerný. Móda je hra a tu máte ideálny priestor na realizáciu. 

Slip dress a maximálny sexappeal

Maximálnu dávku sexappealu si pridáte pokiaľ siahnete po čiernych slip dress s čipkou. Na prvý pohľad to síce pôsobí ako nočná košieľka, no so správnymi doplnkami v akýkoľvek večer, takto zažiarite a budete neprehliadnuteľná. 

Farebné variácie 

Farby sú neodmysliteľnou súčasťou leta a inak to nie je ani tento rok. Obľúbenými sa stali výrazné tóny, hravé a svieže odtiene s rôznymi motívmi, ale aj v simple verziách.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Nebojte sa tu tak trochu experimentovať, v lete si to môžete dovoliť. Hlavne siahnite po kúsku, v ktorom sa cítite sama sebou a sebavedome.