Presunúť na hlavný obsah

Dvojice, ktoré aj po rozchode majú medzi sebou pekný vzťah: Vďaka tomuto spolu vychádzajú

Slovenské celebrity

Tieto dvojice sú jasným dôkazom toho, že aj po rozchode môžete mať so svojím "ex" dobrý a pekný vzťah. Všetko je totiž o postoji a prístupe.

Alexandra Orviská a Martin Valihora

Asi najznámejšou showbiznisovou dvojicou, ktorá spolu nielen vychádza, ale naozaj majú medzi sebou pekný a kamarátsky vzťah, je moderátorka  Alexandra Orviská a jej bývalý partner, bubeník Martin Valihora. Hoci ich vzťah skončil krátko po narodení dcéry Viktórie, dnes sú najlepšími priateľmi.

Čítajte tiež: Štýlová svadba ako z filmu: Známa Slovenka sa vydala, nevesta so ženíchom sa poriadne odviazali

Trávia spolu pravidelne dovolenky, Vianoce, často sa stretávajú v New Yorku, kde ich spoločná dcéra Viky študuje a ukazujú, že rozchod rozhodne neznamená nenávisť. Saša a Martin si perfektne rozumejú a tiež aj ich súčasní partneri. Tam kde je pochopenie, porozumenie a láska, to skrátka funguje skvele. 

Marek Fašiang a Tereza Bizíková

Keď prišla známa modelka Tereza Bizíková na komparz do seriálu Oteckovia, ani vo sne by jej zrejme nenapadlo, že práve tam nájde muža, s ktorým bude jej život navždy spätý.

"Prišla som na komparz a hľa, máme spolu dcérku," prezradila v tom čase Tereza.  

A hoci dvojica prešla náročným obdobím a pár už netvoria, práve dcérka Olívia je tým, čo ich spája a navždy aj bude. Vďaka nej dokážu fungovať a nájsť spoločnú reč. Pre oboch je dievčatko všetkým a robia veci tak, aby ich malý poklad bol naozaj spokojný a šťastný. 

Neprehliadnite: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie