Presunúť na hlavný obsah

Slovenky na začiatku sezóny predvádzajú sexi krivky: Kto patrí medzi najviac HOT ženy nášho showbiznisu?

Slovenské celebrity

Tieto známe krásky vyzerajú neuveriteľne. Telo snov, tvár bohyne a dokonalý vkus sú ich silnou devízou. O kom je reč?

Daniela Vojtasová 

Miss Slovensko 2023, Daniela Vojtasová vyzerá ako slovenská Elsa Hosk. Táto známa a obľúbená Slovenka s výzorom anjela, má dokonalé rysy tváre, TOP figúru a podmanivý pohľad. Muži ju milujú, ženy sa ňou inšpirujú a my sa ani nedivíme. Daniela má totiž skvelý vkus a presne vie, ako žena môže zažiariť.

Čítajte tiež: Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku

 

Kinga Puhová 

Miss Universe SR 2023 nádherná a pôvabná Kinga Puhová má postavu, ktorá očarí každého. Perfektné a bezchybné krivky ju jasne definujú. No ona nie je len príťažlivá, sexi, ale aj láskavá, úprimná a autentická.  Neustále dokazuje, že má v sebe viac ako len dokonalý vzhľad, hoci to je prvé, čo človeka na nej upúta. 

Karolína Chomisteková 

Nádherná Karolína Chomisteková, ktorá sa vo fashion sfére pohybuje roky, je skutočne inšpiratívnou ženou. Ani v časoch najväčšej popularity jej nechýbala pokora. Má v sebe pôvab, ktorý sa snúbi s veľkou charizmou a dokonalými črtami tváre. No a čo sa týka jej figúry, tak tá je bezkonkurenčná. 

Neprehliadnite: Pred desaťročím si povedali, že to spolu skúsia: Dnes je VeronikaS so svojím partnerom v šťastnom manželstve