Presunúť na hlavný obsah

Letné dovolenkové tipy známych Sloveniek, Daniela Vojtasová: Na lowcost poznávaciu dovolenku odporúčam letieť do mesta Bari

Slovenské celebrity

Nádherná, milá, láskavá a autentická. Aj taká je Miss Slovensko 2023, Daniela Vojtasová. Okrem toho, že vyzerá ako hotový anjel, má veľa precestovaného. Aj preto nás zaujímala jej letná srdcovka. Čo prezradila?

Aká je tvoja najobľúbenejšia letná dovolenková destinácia a prečo? 

Taliansko je jednou z destinácií, ktoré rada navštevujem počas leta. Ponúka toho veľa, od pestrej histórie až po výbornú kuchyňu a rozprávkové pláže. Počas takejto dovolenky si zaručene oddýchnete a dozviete sa veľa o ich kultúre, či pamiatkach. Nemožno to pomenovať inak, ako “La dolce vita”.

Prečítajte si: Ako bývajú známe Slovenky: Rada zosúlaďujem krásu s funkčnosťou, ako to vyzerá u Kingy Puhovej?

Tvoj tip na super ubytko v tejto lokalite? 

Zvyčajne si hľadám ubytovanie formou airB&B. Príkladom môže byť malé mesto Polignano a Mare, kde sa nám podarilo nájsť apartmán na útese s terasou. Okrem výbornej ceny sme si tak užili nádherný výhľad.

Kam sa tu zájsť najesť, či na dobrú kávu? 

Ja preferujem skúšanie viacerých podnikov a mojim pomocníkom na dovolenkách sú vždy recenzie cez Googlemaps. Nájdete tak najlepšie špecialty, kaviarne, či miesta, kde chodia aj domáci.

Obľúbené pláže, prípadne tip na výlet?

Ak si chcete naplánovať lowcost poznávaciu dovolenku, odporúčam letieť do mesta Bari. Odtiaľ stačí nasadnúť na vlak smerom do miest ako Polignano a Mare alebo Monopoli. Kým Polignano ponúka pravú romantiku, v Monopoli si môžete vychutnať zaslúžený oddych na pláži.

Čítajte tiež: Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku