Presunúť na hlavný obsah

Kylie Jenner a Timothée Chalamet si svoj vzťah strážia: Na verejnosti neboli pár mesiacov a bulvár začal špekulovať

Zahraničné celebrity

Pri hollywoodskych hviezdach, ak sa párkrát neukážete so svojou láskou na verejnosti, začne bulvár skloňovať rozchod. V prípade Kylie Jenner a Timothée Chalameta je to už pár mesiacov, no napokon si spolu von vyrazili. Kylie je vraj len vo vzťahu ochranárska.

Jeden z najtajomnejších párov Hollywoodu

Ako informuje Harper´s Bazaar, Kylie Jenner a Timothée Chalamet boli doteraz jedným z najtajomnejších párov Hollywoodu. Hoci romantické klebety o tejto dvojici začali vychádzať v titulkoch nielen bulváru, v apríli minulého roka, oficiálne sa na verejnosti spolu objavili až v septembri. 

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 6 slávnych párov má chaotickú astrologickú kompatibilitu: Pritom ich považujeme za najkrajšie v Hollywoode

Po mesiacoch na verejnosti 

V januári tohto roka mali svoj debut na 81. odovzdávaní Zlatých glóbusov. Na červenom koberci len tak prekypovali láskou jeden k druhému, čo pozornému oku nikoho neuniklo. Odvtedy ich nebolo na verejných hollywoodskych podujatiach vidieť vôbec. Nedávno sa 28. júna objavili spolu po prvýkrát po mesiacoch na verejnosti opäť. Paparazzi ich odfotili na ceste do čínskeho divadla TCL v Hollywoode. Napriek klebetám o rozchode však pár vyzeral, akoby sa nič nedialo.  

V minulosti pred kamerami, dnes súkromne  

Ako informuje People, Kylie je tou ochrankyňou ich vzťahu, a tento pár sa javí ako silný. Keďže život Kylie sa v podstate od desiatich rokov odohráva do značnej miery v televíznej reality show pred miliónmi ľudí, to je hlavný dôvod, prečo si dnes súkromie skutočne stráži. 

Čítajte tiež: Najprekvapujúcejšie rozchody roka 2023: Na pohľad šťastné dvojice si dali nakoniec zbohom

Snažia sa urobiť si na seba vždy čas 

Ako uviedol istý zdroj pre People, Kylie vraj o Timothéem hovorí vždy s obrovským úsmevom: „S Timothéem je to skvelé, Kylie je šťastná. Obaja sú zaneprázdnení, ale robia si na seba čas, najmä cez víkendy. Pracoval v NYC. Navštívila ho a on tiež niekoľko víkendov strávil v  L.A. Robia to takto, aby to fungovalo,“ povedal zdroj a dodal, že vzťah páru je vraj zábavný a nekomplikovaný. Timothée vraj rozumie aj tomu, že Kylie má dve deti, ktoré uprednostní, teda aj vlastný život. 

Neprehliadnite: Kylie Jenner navrhla fashion bábiky so svojou podobizňou: Niekdajšia najmladšia miliardárka je v biznise nezastaviteľná