Presunúť na hlavný obsah

Týchto 6 slávnych párov má chaotickú astrologickú kompatibilitu: Pritom ich považujeme za najkrajšie v Hollywoode

Zahraničné celebrity

Aj celebrity sú len ľudia, ktorí sa stretávajú, zamilujú aj odmilujú. Výnimočne niektoré z nich ostávajú spolu roky, no väčšinou je ich milostný príbeh veľmi rýchly. Čo myslíte, prajú hviezdy aj tým hviezdnym párom s chaotickou astrologickou kompatibilitou?

Ako informuje astrologička oslovená portálom bustle.com, astrologická kompatibilita môže prezradiť veľa o tom, ako sa môže pár romanticky zladiť. Hviezdy vám dajú odpoveď aj na to, ako to vyzerá s kompatibilitou vašich obľúbených hollywoodskych párov. Nuž, astrologická kompatibilita medzi nimi je chaotická, čo to však pre ne konkrétne znamená? 

Taylor Swift a Travis Kelce

Váhy a Strelec, to sú znamenia, v ktorých sa narodili títo  dvaja slávni ľudia, Taylor Swift a jej aktuálny priateľ Travis Kelce. Taylor ako Strelec nesie znaky slnečného znamenia, čo svedčí o túžbe po dobrodružstve a idealizme. Zatiaľ čo Travis ako Váhy oceňuje spravodlivosť, rovnováhu aj romantiku. Táto dvojica je z pohľadu hviezd pripravená užiť si spolu kopec zábavy. Dokážu ísť nad rámec toho, aby si našli na seba čas napriek náročnosti svojich kariér: „Na konci dňa chcú obe tieto znamenia harmonické, premyslené partnerstvo, ktoré rozšíri ich ľudskú skúsenosť,“ opisuje astrologička. 

Mohlo by vás zaujímať: Jessice Albe učaroval asistent réžie: Ich láska trvá takmer 20 rokov a stále silnie, najkrajšie FOTO momenty páru

Kylie Jenner a Timothée Chalamet

Timothée Chalamet je ako Kozorožec rezervovaný a zaneprázdnený. Toto zemské znamenie je známe tým, že je workoholikom zverokruhu, takže môže pred partnerkou uprednostňovať všetko, čo súvisí s jeho kariérou. Kylie Jenner ako rodená Levica si užíva rada pozornosť, a to aj vo vzťahu. Takže toto môže predstavovať trocha problém. No ak Kozorožec uprednostní Leva ako stredobod svojej pozornosti namiesto kariéry, je všetko tak ako má byť. Toto astrologické duo môže mať voči sebe aj nesprávne očakávania, ale ak nekomunikujú o svojich potrebách, dokážu sa cez ne preniesť. 

Jennifer Lopez a Ben Affleck

V prípade tejto slávnej a obľúbenej hollywoodskej dvojice, Ben Affleck a J Lo, títo dvaja zdieľajú spoločné znamenie zverokruhu, čo môže byť často dobrým signálom na začiatku vzťahu. Obaja narodení v znamení Leva, so spoločnými hodnotami a podobným pohľadom na život, svet: „Dvaja Levovia spolu môžu vytvoriť dokonalú rozprávku. Toto duo má medzi sebou množstvo vášne, romantiky a zábavy... Neexistuje hravejšie znamenie ako Lev a dvaja Levovia môžu znamenať dvojnásobné veselie,“ prezrádza astrologička. No ak sú rovnakí, potom sú aj rovnako tvrdohlaví, túžiaci po tom, aby jeden aj druhý bol stredobodom vesmíru toho druhého, tu už môžu nastať problémy v raji. Obaja to vedia prehnať aj so svojimi emóciami a vedia byť poriadne dramatickí a veľa drámy škodí každému, čo myslíte?

Čítajte tiež: Najstabilnejšie a najikonickejšie manželstvo Hollywoodu: Ryan Reynolds a Blake Lively majú jednoduchý recept na šťastie

Katy Perry a Orlando Bloom

Dáva zmysel, že Katy Perry, Škorpión a Orlando Bloom, Kozorožec, začali budovať svoj vzťah od začiatku len veľmi pomaly. Tieto znamenia zverokruhu si cenia dôveru a bezpečnosť, čo znamená, že často trvá večnosť, kým sa veci v ch prípade zoficiálnia. Po stretnutí v roku 2016 sa toto duo zasnúbilo v roku 2019 a ešte sa oficiálne nezosobášilo. Podľa astrologičky tvorí toto spárovanie vodného a zemského znamenia veľmi kompatibilný pár: „Majú schopnosť spolupracovať a spoločne vytvárať bezpečnosť, no radi zápasia aj o moc, o kontrolu vo vzťahu. Musia prejsť istú vzdialenosť, aby sa naučili, ako urobiť jeden druhého šťastným,“ hovorí astrologička. 

Dakota Johnson a Chris Martin

Dakota Johnson, Váhy, a Chris Martin, Ryby, spolu chodia od roku 2017, a hoci sa z pohľadu hviezd nepovažujú za dokonalý astrologický pár, jednoznačne im to funguje. Váhy sú svojrázne, milujú zábavu a vrhajú sa do lásky po hlave. Ryby sú rovnako zamilované do všetkého romantického. To znamená, že vzdušné znamenie a vodné znamenie sa môžu ľahko uspokojiť: „Majú však tendenciu byť často mimo svojich vlastných malých svetov, čo môže týmto znameniam sťažiť neustále nalievanie energie do ich vzťahov... Váhy a Ryby môžu byť spolu nenápadné, súcitné a orientované na mier, čo uľahčuje ich existenciu, najmä pre celebrity,“ pokračuje astrologička. 

Neprehliadnite: Vďaka manželke je z neho lepší muž i otec: Justin Timberlake a Jessica Biel sú svoji už 10 rokov

Zendaya a Tom Holland

Zendaya, Panna, a Tom Holland, Blíženec, nemusia byť z astrologického hľadiska najlepší pár, napriek tomu sú stále obľúbeným párom. Zemské znamenia a vzdušné znamenia nie sú vždy dobrou kombináciou a podľa astrologičky majú tieto dve znamenia tendenciu mať opačné typy osobnosti: „Panny nemajú radi prekvapenia a radi sú pripravené. Na druhej strane Blíženec rýchlo mení záujmy, ľahko sa nudí a môže byť impulzívny kvôli svojim skúsenostiam. Aby si Panna a Blíženec udržali svoj vzťah, musia navzájom akceptovať svoje nedostatky, hľadať spôsoby kompromisov a vysmievať sa konfliktom spoločne,“ dodáva na záver astrologička. Keďže títo dvaja začali ako priatelia, mali dostatok času ako sa naučiť jeden druhého akceptovať aj so všetkými chybami, takže im to pridáva bod. 

Ktorá z týchto hollywoodskych dvojíc je pre vás najkrajšia?

spolu hlasovalo 98 ľudí