Premena tejto ženy nestála na prísnych diétach, ale na triku, ktorý si s radosťou osvojíte aj vy: Inšpirujte sa!

Mama už dvoch detí Nikki Rees podstúpila premenu svojej postavy a dnes po 2 rokoch vyzerá neporovnateľne v lepšej forme. Naviac ako sama hovorí, prehnané diéty ši obmedzovanie v tom nezohrávali žiadnu rolu. V čom bol teda jej trik?

Zdroj: Instagram.com/activelyrees/

Žiadne diéty či počítanie kalórií

Nikki prezradila, že populárne diéty nikdy nesledovala a nesleduje, prerušované pôsty tiež nie sú pre ňu a zúfalé každodenné počítanie kalórií už vôbec nie. Práve naopak, ešte dodáva, že si často dopriala tortu, svoj obľúbený drink Prosecco a sem tam aj iné nezdravé jedlo ako pizzu a hamburgery. Tak sa fanúšikovia dožadujú odpovede na to, vďaka čomu vlastne teda zlepšila a vyformovala svoju postavu? 

Mohlo by vás zaujímať: 7-dňová výzva, ako sa čo najrýchlejšie zbaviť faldíkov na bokoch: stačia tri minúty denne a k tomu tieto tipy!

Otázka znie, čo potraviny robia mojej hlave 

Ako napísala aj pod svoju fotografiu pred a po, ktorou sa nedávno pochválila na svojom instagrame: „Rozdiel medzi týmito dvomi fotografiami nie je v tom, čo potraviny robia môjmu telu, ale to, čo potraviny robia mojej hlave. Pred dvomi rokmi som jedla samé nezdravé jedlá a sladkosti. Potom som začala hľadať alternatívy. V podstate tie isté jedlá, ale vo výživnejšej forme..,“ priznáva Nikki. 

Trik je v tom, že viete rozlíšiť medzi jedením dobre a zle

„Nechcem sledovať nejaký plán, počítať kalórie, alebo prejsť na čisté stravovanie. Ak príde deň, že mám chuť na tortu alebo niečo maslové, tak dovolím, aby sa to stalo. To neznamená, že sa vzdávam svojich cieľov, ale že nevidím dôvod, aby som sa musela týchto jedál vzdať celkom. Ide o to, že viete rozlíšiť medzi jedením dobre a zle,“ opisuje na sociálnej sieti ďalej. 

Čítajte tiež: Inšpirujte sa jedálničkom sexi fitnesky Michelle Lewin: takto sa stravuje počas jedného dňa

Zdravé telo začína zdravou mysľou

„Zdravé telo začína zdravou mysľou. Takže zdravá rovnováha v jedle, jesť, to čo milujete, ale častejšie v malých porciách, k tomu ciele, ktoré vás motivujú,“ toto je Nikkin recept na úspech, čo sa týka úbytku váhy zdravým spôsobom. My s ňou môžeme len súhlasiť. Pretože, ktorá z nás by sa chcela dobrovoľne obmedzovať už do konca života? 

Bez pohybu to nejde

Samozrejme, že bez pohybu sa ani Nikki nezaobišla. Ale ako priznáva, netrénovala s pocitom viny, ale s pocitom, že je voľná. Tak sa jej vstávalo o to ľahšie. Nikki preferuje ranné cvičenie a jej dnes už pravidelným pohybovým aktivitám rozhodne patrí joga a zvyšok sa točí okrem jej ratolestí a rodiny najmä okolo fitnessu. Nikki ale uvádza ešte jednu skvelú výhodu svojej premeny: „Som, štíhlejšia než som bola, ale aj silnejšia, vytrvalejšia a rýchlejšia než som bola.“ My len dodáme, že zaiste aj zdravšia. 

Neprehliadnite: 7 odporúčaní fitnes trénera ako predísť zmenšeniu poprsia pri cvičení: Ak dodržíte tieto tri kroky, zachováte si krásne prsia

Uznávaná inšpirácia 

Nikki dnes pomáha ľuďom ako ona, upraviť svoj jedálniček, rovnako ako aj s tréningom u nej doma. O rady ju žiadajú aj viaceré magazíny, a svoju tvár už zapožičala aj športovým značkám. To je jasný znak toho, že čo robí, robí naozaj dobre a ľudia to oceňujú, lebo to funguje. Držíme jej palce aj ďalej.

Foto:
Instagram.com/activelyrees
Zdroj:
womenshealthmag.com, MG, Instagram.com/activelyrees/

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba