Presunúť na hlavný obsah

Finále Miss Slovensko: Exkluzívne róby, plavky, ale i kroje!

Modeling

Posledné hodiny pred finálovým večerom trávia finalistky súťaže Miss Slovensko 2011 dolaďovaním choreografie na prenos, ale i skúškou exkluzívnych modelov, ktoré pre ne pripravila dvanástka renomovaných slovenských módnych návrhárov. No nielen róbam bude patriť tento večer. Dievčatá totiž predvedú aj plavky a po prvý raz sa ukážu v slovenských krojoch. FEMINITY vám prináša pohľad na prvú skúšku šiat, ale i pohľad na dievčatá v krojoch.

Úvod priameho prenosu bude v znamení ohnivého antré tradičnej príťažlivosti a novodobej zmyselnosti. Dvanásť pôvabných finalistiek sa vôbec po prvý raz predstaví v dvanástich krásnych slovenských krojoch. „Prezentáciou nádherných finalistiek vo výnimočných regionálnych krojoch chceme vyjadriť hrdosť na naše tradície. Diváci uvidia hotové poklady, keďže niektoré kúsky týchto odevov majú  viac ako sto rokov,“ prezrádza hovorkyňa a tvár súťaže Tamara Heribanová

Na svoje si počas finále prídu aj milovníci módy, pretože dvanásť krásnych dievčat predvedie to najlepšie, čo na Slovensku máme. Exkluzívne na tento večer im dvanásť špičkových návrhárov ušilo modely, ktoré sme doteraz nikde nemohli vidieť a boli inšpirované kvetmi. 

Chýbať nebude ani luxus v podaní modelov značiek Roberto Cavalli a Versace, ktoré zabezpečila spoločnosť Nine Fashion a už tradične večerná kolekcia modelov značky Gizia. Milovníci ženských kriviek si určite vychutnajú pohľad na finalistky v plavkách z kolekcie značky She od spoločnosti Roal Group Nitra.

V úlohe moderátorky sa tento rok po prvý raz predstaví Miss Slovensko 2005 Ivica Sláviková, ktorej sparingpartnermi budú Štefan Skrúcaný a Martin Nikodým. Porote predsedá hovorkyňa a tvár projektu Tamara Heribanová.  A spolu s ďalšími porotcami – Kristínou Farkašovou, Richardom Müllerom, Fredy Ayisim, Máriom Radačovským a primátorom Popradu Antonom Dankom rozhodnú o osude dievčat, ktoré sa uchádzajú o prestížne tituly s postupovou nomináciou na medzinárodné súťaže krásy. O držitelke titulu MISS Sympatia 2011 naopak rozhodne široká verejnosť hlasovaním prostredníctvom SMS správ a výťažok poputuje Detskému domovu v Spišskom Štiavniku.

Ako budú vyzerať šaty od Lukáša Kimličku, Jany Pištejovej a Marcela Holubca sa dozviete v rozhovore:

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus