Presunúť na hlavný obsah

Face of Fashion TV: O víťazke rozhodnete aj vy

Modeling

Face of Fashion TV je novým projektom riaditeľky prestížnej módnej televízie, s cieľom nájsť novú moderátorku svetového formátu. Isté je, že získať job snov nebude pre dievčatá jednoduché. Krásne kandidátky na pozíciu moderátorky zažijú vo výberových kolách všetko od luxusu, cez adrenalín a strach až po natáčanie v mínusových teplotách. Je totiž dôležité, aby nová tvár Fashion TV bola pripravená zvládnuť aj tú najviac nepravdepodobnú situáciu. My už poznáme finálovú desiatku, ale i to, kto už má miesto isté.

Skúsené modelky, ale i relatívne nové tváre - to je desiatka krások, ktorá postupíla do najužšieho výberu Face of Fashion TV. Martina Tóthová, Mária Zelinová, Jana Mutňanská, Lucia Ivaňová, Jana Tomas, Veronika Šebáková, Alžbeta Ferencová, Jessica Šimonfy ,Simona Leskovská, Romana Procházková si v nasledujúcich týždňoch na obrazovkách Fashion TV postupne zmerajú svoje sily a schopnosti, aby napokon zostala finálová trojka. Ktorá z nich nakoniec vytúžený post moderátorky získa však už nerozhodne ich budúca šéfka, ale diváci Fashion TV prostredníctvom SMS hlasovania.

Na víťazku čaká okrem zmluvy aj exkluzívne natáčanie relácie Fashion Lifestyle v luxusných destináciach siete 5 hviezdičkových hotelov Constance. So štábom Fashion TV tak navštívi Seychely, Maledivy, Madagascar a Mauricius.
 
Premiéry jednotlivých častí:
1.Epizóda, kasting : 7.4. 2012
2.Epizóda , challenge: 14.4. 2012
3.Epizóda, styling:  21.4. 2012
4.Epizóda, finale: 28.4. 2012
 
Čo si o adeptkách myslí riaditeľka Fashion TV a autorka projektu Gabika Drobová, sa dozviete v rozhovore:

 

- Najčítanejšie -